Prodej bytu 2+1/L/65m2 K.Vary - Drahovice

Zpět Rezervováno
Cena 1 350 000,- Kč
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaKV - Dolní Drahovice
Typ transakceProdej
Plocha65 m2
Energetická náročnostzateplený objekt - PENB bude doplněn
Velikost2+1 + lodžie
Vlastnictvíosobní
Podlaží5.NP
Balkonzaklená lodžie
Sklepano
Výtahano
Stavební konstrukcepanel
Oknaplast
Elektřina230 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynano
Vytápěnícentrální zdroj
Parkováníparkoviště před domem
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenostveškerá v blízkém okolí
Telekomunikaceano
Číslo zakázky B 197

Prodej bytu 2+1 s lodžií situovaného v nově opraveném panelovém domě s výtahem uprostřed zeleně v KV - Dolních Drahovicích s kompletní občanskou vybaveností. Bytová jednotka o celkové výměře 65m2 umístěná v 5. NP je s výjimkou koupelny a WC v původním stavu a je určena k rekonstrukci. Má praktickou vnitřní dispozici s centrálním vstupem do všech místnosti. Sestává ze vstupní haly (9,30m2), dvou pokojů (20,30 m2 a 16,10 m2), kuchyně (10,70 m2), koupelny (2,60m2), samostatné toalety (1m2) a zasklené lodžie (4,30m2). V suterénu je k dispozici vlastní sklepní kóje (1,20m2), dále společná sušárna a kočárkárna.  


Vytápění a ohřev TUV jsou z centrálního zdroje, pro vaření je k dispozici plyn nebo elektřina. Polovina bytu (pokoj a kuchyň) je orientována na jihovýchod s výhledem do zeleně udržovaného klidného vnitrobloku (ideální pro dětské hry) a druhá polovina s lodžií na západ. Dům je čistý a klidný, má dobře vedené společenství a bezproblémové sousedské vztahy.


Celkové náklady na provoz bytu činí v závislosti na individuální spotřebě el., vody a plynu cca 4.000 Kč měsíčně (včetně příspěvku do fondu oprav ve výši 1.665 Kč/měsíc). V domovních fondech má společenství našetřeno cca 2 mil. Kč, z nichž je v nejbližší době plánována modernizace výtahu.


Dům je ve velmi dobrém technickém stavu (postaven jako jeden z posledních panelových domů v roce 1987), má zcela novou fasádu se zateplením, nová plastová okna a nové tablo s poštovními schránkami. Následovat bude modernizace výtahu a malování společných prostor. Ve spoluvlastnictví  obyvatel domu je také plocha zeleně a parkoviště před domem.


V bezprostřední blízkosti domu se nachází několik parkovišť a kompletní občanská vybavenost - nákupní střediska (Billa, Penny) pošta, lékárna, lékař, školka, školy základní i střední, sportoviště i zastávka MHD.


Byt v této lokalitě naplňuje veškeré parametry klidného bydlení s nevysokými náklady, v zeleni s možností vycházek do blízkého lesa, s kompletní infrastrukturou a výbornou dostupností do centra města. Vhodný také jako investiční – doporučujeme!


Cena:    1.350 000,- Kč                    (cca 52.000 EUR)