Prodej klasické rodinné vilky v blízkosti golf. hřiště – K.Vary, Olšová Vrata

Zpět Prodáno
Cena 4 350 000,- Kč
Obec Karlovy Vary a okolí
Užitná plocha220 m2/obytná 140 m2
LokalitaOlšová Vrata
Energetická náročnostC
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Stavební konstrukcecihlová
Oknanová plast
Elektřina230/400 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Vytápěníalternativně elektrokotel/ autom. řízený kotel na pevná pliva
Parkovánícarport na vlastním pozemku
Dopravní dostupnostMHD
Počet obytných místností5
Zastavěná plocha95 m2
Počet podlaží3
Velikost parcely809 m2
Číslo zakázky D 179

Prodej klasické, kompletně zrekonstruované prvorepublikové vilky v hezké přírodní lokalitě s privátní klidnou atmosférou blízko golfu v K.Varech – Olšových Vratech.


Třípodlažní rodinný dům 5+1 se třemi koupelnami a obytnou plochou cca 140m2 sestává ze dvou obytných podlaží, technického suterénu a půdy. Je situován na pozemku o celkové výměře 809 m2, s okrasnou zahradou, vlastní studnou, moderním skleníkem, krytým garážovým stáním a malým skladem pro zahradní techniku.  Celková užitná plocha domu činí 220 m2.


DISPOZICE


Přízemí– obývák, ložnice, kuchyň a koupelna s odděleným WC. Patro – tři místnosti (jedna vybavena všemi instalacemi pro zřízení kuchyně), koupelna s odděleným WC,  veranda/zimní zahrada s výhledem na okolní rybníky a biotop. Suterén – technologie vytápění, sklad, komora, koupelna; zadní vstup do zahrady. Půda – prostor pro uložení sezónních věcí, částečně s pochozí výškou. Všechny prostory v domě jsou slunné a mají příjemnou atmosféru. Hlavní obytné místnosti jsou orientovány na jih a západ, hlavní vstup do domu je ze západní strany.


Po kompletní modernizaci (2013 – 2015) jsou veškeré stavební konstrukce v perfektním stavu, dům má novou střechu, zateplenou fasádu i stropy v suterénu, bezpečnostní vstupní dveře, nová plastová okna a nové koupelny. Nově založena byla také zahrada, vč. dlažeb a plotu na kvalitní žulové podezdívce. Dům je napojen veřejný vodovodní i kanalizační řad.


Technické vybavení:rekonstrukce byla prováděna s důrazem na úspornost provozu. Pro vytápění a ohřev vody je zde instalován moderní plně automatizovaný kotel na pevná paliva (nízko-sirnaté energetické uhlí nebo dřevo) s plněním 1xza 3 dny a navíc (jako pohodlná alternativa) ještě elektrokotel. Bojler pro ohřev TUV pracuje v obou systémech. Pro snížení spotřeby vody byl zřízen alternativní rozvod užitkové vody ze studny (ke splachování WC, zalévání zahrady a skleníku).


Náklady na vytápění domu a ohřev TUV činí 2.100 Kč/měs. (tuhá paliva) resp. 3.600 Kč/měs. (elektrokotel), náklady na vodu cca 800 Kč/měs. a elektřinu pro domácnost cca 1000 Kč/měs.v závislosti na individuální spotřebě.


Velmi příjemný a kvalitní rodinný dům v usazené lokalitě s dobrými sousedy, v přírodním prostředí, s vysokou mírou soukromí, rychlým dojezdem do centra i výjezdem na Prahu – doporučujeme!


V centru Olšových Vrat je obchod s potravinami, nový garni penzion, mateřská školka, MHD, tenisové kurty a krásné dětské hřiště.  Blízký golfový areál slouží nejen golfistům, ale je velmi populární také mezi příznivci běžkařské bílé stopy. Lokalitu protíná také několik hojně využívaných cyklotras – oblíbená je zejména trasa na Andělskou Horu nebo Kolovou.


CENA:   4.350.000 Kč (cca 170.000 EUR)