Prodej pěkné rekreační chaty u Jesenické přehrady - Dřenice u Chebu

Zpět Prodáno
Cena 1 650 000,- Kč včetně právních služeb a provize RK
Obec Cheb
Užitná plocha130m2
Lokalitarekreační oblast Dřenice u Jesenické přehrady
Energetická náročnostG
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Stavební konstrukcezděná
Elektřinaano, 230/400
Vodarozvod pitné vody ze studny
Kanalizaceseptik
Plynne
Dopravní dostupnostsilnice
Občanská vybavenost3km
Plocha pozemku269m2
Zastavěná plocha79m2
Číslo zakázky R 198

Prodej pěkné, udržované rekreační chaty se zahradou u Jesenické přehrady v Dřenicích u Chebu. Chata je situována uprostřed zeleně na okraji malebné rekreační lokality „Dřenický les“ na levém břehu přehradní nádrže Jesenice v sousedství dalších 10 chalup cca 100m od vody. Chata byla celkově rekonstruována v r. 2005. Přístup do lokality je po asfaltové a panelové komunikaci s minimálním provozem (ve vlastnictví města Cheb). Vzdálenost od Chebu je 7km, vzdálenost od K.Varů cca 45 km.


Jde o zděný nepodsklepený dům k rodinné rekreaci s prostorným obytným podkrovím a krytou terasou, zastavěnou plochou 79m2 a užitnou plochou cca 130m2. Celková plocha parcely činí 269m2. Na zahradě je udržovaný trávník s okrasnými keři a stromy a ohništěm pro grilování. Dům je připojen na rozvod elektřiny i rozvod studené i teplé vody (ohřev. el. bojlerem), která je přivedena ocelovým potrubím z vydatné studny (společná s dalšími dvěma sousedními chatami).  Před chatou je k dispozici také veřejný zdroj užitkové vody – místní pramen kontrolovaný hyg. stanicí. Vytápění je řešeno el. přímotopy a krbovými kamny, odkanalizování  je do septiku.


DISPOZCE: Přízemí – obytná místnost s jídelním koutem, schody do patra, kuchyně (kuch. linka, el. trouba, sklokeramická varná deska, lednice), koupelna se sprchovým koutem, toaleta s el. bojlerem, úložná komora, předsíň a zadní vstup na zastřešenou terasu. Patro: 2 oddělené a 1 průchozí ložnice, krásný výhled na přehradní nádrž. Orientace hlavních obytných místností na jihovýchod, celodenní oslunění.


Přehrada Jesenice má v tomto místě travnatou pláž s pozvolným vstupem do vody, vhodnou i pro děti a je hojně využívána k plavání, surfování, jízdám na lodích a je ideální pro rybaření. Udržovaná a dobře vybavená rekreační chalupa na velmi hezkém a klidném místě s příjemnými sousedy (les, voda, rybaření, houbaření, cyklotrasy, absolutní klid) – doporučujeme!


CENA: 1.650.000 Kč