Prodej RD 6+kk/G v blízkosti dvou golfových hřišť-K.Vary Motýlek

Zpět Prodáno
Cena 5 950 000,- Kč + provize RK
Obec Karlovy Vary a okolí
Užitná plochacca 180 m2
LokalitaRezidenční - KV Motýlek
Energetická náročnostG -PENB v přípravě
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Stavební konstrukcezděná se zateplením
Oknadřevěná eurookna s izol. skly
Elektřina230/400 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Vytápěníelektrokotel + krb
Parkovánígaráž + 3 parkovací stání
Dopravní dostupnostMHD ve vzdálenosti 150m od domu
Počet obytných místností6
Zastavěná plocha130 m2
TelekomunikaceTV SAT, pevná tlf. linka, internet
Počet podlaží2
Velikost parcely1003
Číslo zakázky D 188

Prodej novostavby velmi pěkného rodinného domu 6+kk /3 koupelny / krb, balkon, terasa, garáž/ s udržovanou zahradou v krásné rezidenční lokalitě K.Vary – Motýlek. Celková užitná plocha domu činí 180 m2, obytná plocha cca 160 m2, plocha parcely 1003 m2.


V přízemí domuje k dispozici obývací pokoj s krbem a zimní zahradou, spojený s prakticky řešenou, plně vybavenou kuchyní a jídelním koutem, dále ložnice, koupelna se sprchou, velká terasa, garáž a komora k uložení sezónních věcí.


V patře jsou situovány další 4 ložnice (3 dětské a jedna manželská s vlastní koupelnou), dvě koupelny a technická místnost pro praní a žehlení.  Vytápění domu je řešeno  elektro-kotlem s teplovodním rozvodem, ohřev TUV el. bojlerem. V koupelnách jsou navíc instalovány topné žebříky s alternativním připojením na elektřinu pro letní provoz.


Většina obytných místností je orientována na jihozápad, dvě z ložnic na sever. Celý dům je v létě i v zimě velmi prosluněný. Zahrada s udržovaným trávníkem, okrasnými keři a ovocnými stromy je oplocena; k zalévání jsou k dispozici do země zapuštěné zásobníky na dešťovou vodu. Součástí oplocení je automaticky otevíraná vjezdová brána; garáž je rovněž vybavena vraty na dálkové ovládání. Před garáží je zpevněná plocha – parkovací místa pro další tři auta. Dům je vybaven elektronickým zabezpečovacím systémem, pevnou tlf. linkou a TV SAT.


Provozní náklady domu činí měsíčně cca 6.000 Kč (elektřina/topení a vodné/stočné).


Klidné bydlení v malé a udržované zástavbě nových rodinných domů s příjemnou sousedskou atmosférou.  Veškerá občanská vybavenost (nákupní zóna, škola, školka, lékař atd.) a lázeňská čtvrť jsou v dosahu 5 min. jízdy autem po nově opravené Pražské ulici. Autobusová zastávka MHD linky č. 8 je150m od domu.


Lze také využít občanskou vybavenost  v sousední obci Kolová ((obchody, pošta, výborná ZŠ, knihovna,fotbalové, golfové a petanque hřiště - 2 min. autem) nebo v centru Olšových Vrat (MŠ, tenisové kurty, dětské hřiště,obchod).


Rezidenční lokalita Motýl ležící v CHKO Slavkovský les je výjimečná svou malebností. Množství zeleně a zvlněná krajina dopřává zdejším rodinným domům mnohem více soukromí, než u obdobných lokalit jinde v Karlových Varech. V okolí jsou krásné louky, lesoparky, rybníky, cyklotrasy,zimní běžecké stopy a dvě golfová hřiště.


Výjimečné místo v nádherném prostředí s prostorným a prakticky řešeným domem za příznivou cenu - ideální pro rodinu s dětmi. DOPORUČUJEME!