Pronájem kanceláří 53 - 88 m2 v K. Varech -St. Roli

Zpět  
Cena 6 500,- Kč za měsíc + energie a voda
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaStará Role
Energetická náročnostG
Typ transakcePronájem
Vlastnictvíosobní
Elektřina230 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Parkovánípřed domem (jednosměrná ulice)
Umístění objektuv blízkosti hl. třídy ve St.Roli
Celková plocha88 m2 (až 110 m2)
Druh prostorkancelářské
Číslo zakázky K 170

Pronájem kancelářských prostor v 1. patře zrekonstruovaného činžovního domu v K.Varech - St. Roli v blízkosti hlavní městské komunikace, ul. Závodu míru a konečné zastávky MHD č. 3.


Prostory v nabídce (viz plánek):  • hlavní místnost o ploše 53m2 s okny směrovanými na východní stranu do ulice (lze případně rozdělit)

  • přilehlá místnost o ploše 11 m2 bez oken, kterou lze využít např. jako archiv/sklad nebo ji po zrušení dělící SDK příčky připojit k místnosti hlavní

  • navazující světlá místnost o ploše 24 m2 orientovaná na západní stranu do otevřeného nádvoří


Součástí nájmu je hygienického zázemí a v rámci probíhajících prací na úpravách interiéru je majitel připraven doplnit do prostor také kancelářskou kávovou kuchyňku. V případě zájmu je možné sjednat  v navazujícím prostoru ještě pronájem další  kanceláře o ploše 22 m2 s výhledem do ulice.


Vytápění a ohřev vody jsou zajištěny z plynové domovní kotelny. Prostory jsou bez nábytku. Parkování je možné přímo před domem (jednosměrná ulice) popř. na dvoře v zadním traktu domu. Budova je klidná, obsazená nerušícími bytovými a komerčními prostory (jógové centrum). Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízkém okolí. Volné ihned.


Nájemné:             6500 Kč/měs/88 m2. + zálohy na energie a voduKAUCE:                vratná kauce 2 měsíční nájmy splatná při podpisu nájemní smlouvy