Pronájem novostavby bytu 3+kk/76m2/balkon/garáž – Rezidence Mattoniho, K.Vary

Zpět Pronajato
Cena 15 000,- Kč + energie a voda
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaDrahovice - nábřeží Ohře
Plocha76m2
Energetická náročnostB - velmi úsporná
Typ transakcePronájem
Velikost3+kk/balkon
Vlastnictvíosobní
Podlaží7.NP (z celkem 8)
Balkonano, u dvou místností (7,30m2)
Sklepano
Výtahano, 3x
Garážano, v suterénu
Stavební konstrukceskeletová
Oknaizolační
Elektřina230 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Vytápěnípodlahové v celém bytě, dálkový zdroj
Parkováníano
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenostkompletní v blízkém okolí
TelekomunikaceTV, telefon, vysokorychlostní internet
Číslo zakázky B 195

Pronájem zcela nového, moderního a slunného bytu 3+kk/B o ploše76 m2 v 7.NP novostavby právě dokončeného bytového komplexu „Rezidence Mattoniho nábřeží“ (kolaudace 01/2018) v Dolních Drahovicích. Všechny obytné místnosti (dvě s balkonem, jedna s francouzským oknem) jsou orientovány na západ s výhledem do zeleně.K bytu náleží  také úložná komora v přízemí objektu.


Možnost pronájmu parkovacího stání v garážích objektu za 2.000,- Kč měsíčně.


DISPOZICE bytu:


Velký obývací pokoj (26m2) s integrovanou, plně vybavenou kvalitní kuchyní, koupelna (4,50m2) s hydro-masážní vanou, sprchovou zástěnou, samostatná toaleta (2,10m2), dále dvě ložnice (12,30 a 12,60m2), prostorná předsíň (11,20m2) se šatní nikou a balkon (7,30m2). V komfortně zařízené kuchyni s elegantním nábytkem smetanového odstínu jsou k dispozici veškeré spotřebiče (myčka, lednice s mrazákem, sklokeramická deska, trouba, odsavač).


Byt je vybaven kvalitní laminátovou plovoucí podlahou a luxusními obklady, dlažbou i sanitou, elegantními dveřmi a zárubněmi. V koupelně je instalován nerez otopný žebřík a příprava pro pračku.


Do bytu je přiveden rozvod TV sítě, vysokorychlostního internetu a domácí telefon.  Dodávka tepla a ohřev TUV jsou zajištěny z dálkového zdroje s garancí nízké ceny, v celém bytě je instalováno podlahové vytápění s jednoduchou obsluhou. Výtahem (celkem 3 v budově) je možno sjet přímo do prostorných suterénních garáží s vraty na dálkové ovládání. 


Budova je ve výborném technickém stavu, s kvalitním konstrukčním systémem a nadstandardně zatepleným vnějším pláštěm (PENB dle Vyhl. 78/2013 Sb. tř. B – velmi úsporná). Samozřejmostí jsou čisté a udržované společné vnitřní prostory, vstupní hala i parková zeleň kolem domu. Celý objekt je oplocen s uzamčeným vjezdem a vstupy. Správu domu vykonává profesionální firma s dlouholetou zkušeností.


V blízkosti rezidence se nachází kompletní občanská vybavenost, vč. MHD, nákupních možností, zdravotnických zařízení a sítě školských zřízení. Velmi pohodlný a zcela nový byt na strategickém místě – k nastěhování ihned.


Majitelka bytu upřednostní dlouhodobého, solidního nájemce.


Nájemné:           15.000 Kč  + energie a voda cca 3.000 Kč/měsíčně


Kauce:                45.000 Kč splatná při podpisu nájemní smlouvy