Pronájem obchodních prostor 186m2 na pěší zóně – K.Vary centrum, D. Bechera

Zpět Pronajato
Cena 85 000,- Kč za měsíc plus 5.000 Kč /měs. služby
Obec Karlovy Vary a okolí
Energetická náročnostG - PENB zatím nezpracován
Typ transakcePronájem
Vlastnictvíosobní
Elektřina230 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Parkovánív bezprostředním okolí
Umístění objektupěší zóna městského centra
Celková plocha186m2
Telekomunikaceano
Počet podlaží2
Druh prostorobchodní /kancelářské
Číslo zakázky K 205

Dlouhodobý pronájem atraktivních komerčních prostor s celkovou plochou 186m2 v obchodně-správním centru K. Varů na tř. Dr. Davida Bechera. Světlé a vzdušné prostory jsou situovány v přízemí a v prvním patře rekonstruované čtyřpodlažní budovy. Stejně jako celý objekt jsou v perfektním technickém stavu - v předchozím období sloužily jako sídlo regionální pobočky Expobank, a.s. Mají přímý vstup z frekventované pěší zóny; výlohy a okna v patře jsou orientovány na jih.


Výměra přízemní části činí 105 m2, výměra 1. patra 81m2; obě podlaží jsou propojena moderním interiérovým schodištěm. Součástí prostor je hygienické zázemí (v obou patrech), prakticky zařízená kuchyňka, šatna, úklidová komora, sklad a technická místnost pro PC síť.


Prostory jsou vybaveny datovými rozvody, telefonní linkou, zabezpečovacím kamerovým systémem, vzduchotechnikou a k dispozici je rovněž bezpečnostní bankovní trezor. Provozní náklady (zálohy vytápění, voda, odvoz odpadu) činí 5.000 Kč/měsíčně. Odběr elektřiny bude převeden na nájemce. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu.


Vzhledem ke svému dispozičnímu řešení a strategické poloze nabízejí prostory variabilní možnosti budoucího využití jak pro komerční, tak i administrativní účely. Vyloučen však není ani jednodušší gastronomický koncept, fitness klub nebo ordinace lékaře.


Korektní majitel uvítá dlouhodobého, solidního nájemce. Prostory jsou velmi pěkné - doporučujeme osobní prohlídku.


Nájemné:           85.000 Kč /měsíčně (460 Kč/m2)


Kauce:                jeden měsíční nájem


Provize RK:        40.000 Kč