Velkoryse řešené rodinné sídlo 7+1 K.Vary / Motýlek

Zpět Doporučujeme
Cena 14 900 000,- Kč
Obec Karlovy Vary a okolí
Užitná plochacelková plocha 417 m2
LokalitaK.Vary - Motýlek
Energetická náročnostB
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Stavební konstrukcezděná
Oknadřevěná euro s izolačními dvojskly
Elektřina230/400
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynano, domovní zásobník (ohřev TUV)
Vytápěnítepelné čerpadlo země-voda
Parkovánídvougaráž + další 3 park. stání v zahradě
Dopravní dostupnostMHD č. 8 - 100m od domu
Občanská vybavenostveškerá vblízkém dosahu (5 min. autem)
Telekomunikacepevná tlf. linka, satelit, internet, EZS/kamer.systém
Počet obytných místností7
Zastavěná plocha235 m2
Počet podlaží2
Velikost parcely1744
Číslo zakázky D 182

Nadstandardně vybavené dvoupodlažní rodinné sídlo s krytým vyhřívaným venkovním bazénem, whirpoolem, stylovým vinným sklepem a parkově upravenou rozlehlou zahradou je součástí atraktivní rezidenční lokality K.Vary – Motýlek. Zdejší klidná a bezpečná privátní atmosféra je ideálním místem pro ty, kteří intenzivně pracují a zároveň si chtějí užívat komfortního, ničím nerušeného soukromí v malebné krajině Slavkovského lesa.


Celková plocha pozemku 1744m2, zastavěná plocha 235m2, obestavěný prostor 1240m3.


DISPOZICE


Dominantou přízemí je reprezentativní obývací pokoj s mramorovým krbem (teplovzdušný rozvod do patra), francouzským arkýřem a širokým přímým vstupem na jihozápadní terasu (40m2) s markýzou, whirlpoolem, osvětleným zastřešeným bazénem (12x6m) a výhledem do perfektně udržované zahrady. Na obývací pokoj přímo navazuje moderní, barevně akcentovaná kuchyně, plně vybavená značkovými spotřebiči, s malým barem a jídelnou. Krátkou chodbou je společenský prostor dále propojen se soukromou částí přízemí, tvořenou dvěma pokoji (jeden zařízen jako fitness), koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, technickou místností (technologie vytápění/domácí práce) a vstupním prostorem.


V patře je situována prostorná, elegantní master-ložnice s výhledem do zahrady a navazující šatnou (vestavné skříně), velká stylová koupelna se sprchovým koutem, dvěma vanami (jedna z nich rohová hydro-masážní) a dvěma umyvadly, další dvě ložnice a jeden dětský pokoj.


Obytná část domu je přímo spojena s prostornou dvojgaráží (50m2) vhodnou i pro SUV, doplněnou o skladovací část a komoru. Před garáží v zahradě je navíc vybudováno stání pro další tři vozy (60m2).


Plocha domu činí celkem 417m2, z toho přízemí 250m2 a patro 167m2.


Tepelný komfort domu zajišťuje tepelné čerpadlo země-voda (zemní vrt), které zároveň ohřívá i vodu venkovního bazénu. Ohřev teplé užitkové vody pro domácnost plynovým kotlem zn. Vaillant s dodávkou plynu z domovního zásobníku.


Veškeré vnitřní vybavení domu je provedeno ve vysokém standardu. Náleží k němu vestavný nábytek na míru,masvní dubové vstupní dveře, designová svítidla, velkoformátová dlažba, sanita, podlahové vytápění, předokenní rolety a sítě proti hmyzu apod. Z technických prvků pak např. alarm, kamerový bezpečnostní systém s TV a možností vzdáleného připojení, satelit TV, elektricky ovládaná vstupní brána i dálkově ovládané ploché zastřešení bazénu či el. ovládaný výsuv terasové markýzy.


ZAHRADA a VINNÝ SKLEP


Zahrada, navržená zahradním architektem, přímo navazuje na CHKO Slavkovský les a je osázena vzrostlými stromy a okrasnými keři, doplněna kamennými zídkami, svídtidly a cestami a vybavena venkovním krbem, vrtem pro studnu a dvěma zahradními domky (32m2 a 24m2).


Atraktivitu a užitnou hodnotu zahrady zvyšuje jedinečný klenutý vinný sklep klubového typu. Je tvořen dvěma podzemními podlažími s kamenným vstupem a zařízen ve stylu anglického pubu. Luxusní stylové vybavení tvoří bar s vinotékou, otevřený krb, masivní historizující vnitřní zařízení včetně svítidel a dekorací a kamenný obklad. Komfort a bezpečnost zajišťuje podlahové vytápění a alarm.


Nákladně zařízené, komfortně vybavené a bezpečné rodinné sídlo vhodné pro větší rodinu či více generační soužití v čistém a malebném přírodním prostředí splňuje nejvyšší nároky na moderní rodinné bydlení v dosahu centra lázeňského města. DOPORUČUJEME!