Velmi pěkná staveb.parcela 1075m2 - KV Motýlek – kompletní sítě

Zpět Prodáno
Cena 2 100,- Kč cena k jednání
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaK.Vary - Motýlek
Plocha1075m2
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Elektřina230/400V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynne (není v lokalitě)
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenost5 min. jízdy autem (ul. Na Vyhlídce)
Druh pozemkustavební - zasíťovaná parcela pro bydlení
Telekomunikaceano
Číslo zakázky P 151

Prodej velmi pěkného rovinatého a kompletně zasíťovaného stavebního pozemku (elektřina, voda, kanalizace, osvětlení, asfaltová komunikace) o výměře 1 075 m2 v obytné lokalitě K.Vary – Motýlek, kousek od rybníka "Na Krachu".  Pozemek má tvar pravidelného obdélníku o rozměrech cca 40 x 27m s hlavní osou ve směru východ-západ.  Pilířek se zakončením sítí a příjezdová komunikace jsou umístěny na jeho západní hraně.  Podle platného územního plánu jde o zónu tzv. čistého bydlení, která je určena především pro výstavbu rodinných domů. Maximální plocha zastavitelnosti může činit až 40% a minimální plocha zeleně alespoň 60% z celkové plochy pozemku.


Jde o jednu z posledních volných parcel v již dokončené, malé a udržované zástavbě nových rodinných domů s příjemnou sousedskou atmosférou a krásným přírodním prostředím.  Veškerá občanská vybavenost (nákupní zóna, škola, školka, lékař atd.) a lázeňská čtvrť jsou v dosahu 5 min. jízdy autem po nově opravené Pražské ulici. Autobusová zastávka MHD 100m od parcely.


Obytná lokalita Motýl ležící v CHKO Slavkovský les je výjimečná svou malebností. Množství zeleně a zvlněná krajina dopřává zdejším rodinným domům mnohem více soukromí, než u obdobných lokalit jinde v Karlových Varech. V okolí jsou krásné louky, lesoparky, přírodní jezírka, cyklotrasy, dvě golfová hřiště a mezinárodní letiště. V průběhu uplynulých sedmi let vzrostla cena parcel v této atraktivní lokalitě dvojnásobně; jen velmi ojediněle je některá z parcel na prodej. Výjimečné místo v blízkosti města, přesto však uprostřed přírody.  Vhodné také jako investice s dobrým potenciálem budoucího zhodnocení.


CENA:       2.100 Kč/m2  (2.257.500 Kč/parcela)


                   79 EUR/m2  (cca 85.000 EUR/parcela)