Hezký byt 4+1/100 m2/balk/mans. 23m2/zahrada - vila na Kr.Jiřího, KV

Zpět Doporučujeme
Cena 6 000 000,- Kč
Obec Karlovy Vary a okolí
Lokalitacentrum - vilová čtvrť
Typ transakceProdej
Plocha100m2 + mansarda a sklep (celkm 132m2)
Energetická náročnostG (PENB nepředložen)
Velikost4+1
Vlastnictvíosobní
Podlaží2.p.
Balkonano
Sklepano
Výtahne
Stavební konstrukcecihlová
Oknadřevěná euro
Elektřina230 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynano
Vytápěníetážový plynový kotel
Parkováníano, před domovním vchodem v zahradě
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenostveškerá infrastruktura
Telekomunikacepevná telef. linka, internet, TV SAT
Číslo zakázky B 80

Prodej velmi pěkného světlého bytu 4+1 o ploše 100m2 s balkonem  ve 2. p. nově opravené historické vily se zahradou a vlastním parkovacím stáním před domovním vchodem v prestižní lokalitě – ul. Krále Jiřího. K bytu dále patří prostorná mansarda a sklep (celková užitná plocha bytu s vedlejšími prostorami činí 132m2). Byt je v osobním vlastnictví.


Byt tvořený obývákem (21 m2), ložnicí (20m2), dvěma dětskými pokoji (2x 11 m2), prostornou kuchyní (19m2), chodbou, koupelnou a samostatnou toaletou prošel celkovou rekonstrukcí. Byly vyměněny veškeré rozvody elektřiny, vody a odpadů, povrchy podlah (s výjimkou obýváku, kde byly zachovány původní dřevěné parkety) a instalována nová dřevěná euro-okna. Dispozice bytu je praktická - všechny obytné místnosti jsou přístupné z centrální chodby, žádná z nich není průchozí. Světlá výška místností je 3,20 m, vytápění a ohřev TUV vlastním plynovým etážoovým kotlem. Provozní náklady cca 4.500 Kč/měsíčně, platby do fondu oprav 1.500 Kč/měsíčně. Pevná telefonní llinka, internet, TV SAT.


Modernizací prošla rovněž celá vila (rozvody všech sítí, komíny, nová fasáda, oprava vnitřních chodeb a úprava zahrady včetně plotu a vlastního parkoviště). Klidný, čistý a dobře udržovaný dům s příjemnými sousedy.


Krásná a zároveň praktická lokalita – nejhezčí karlovarská ulice. Po ruce je veškerá infrastruktura městského centra, prameny i kolonády a k vycházkám do lázeňských lesoparků je jen pár kroků.


Cena:        6.000.000 Kč