Komerční areál se dvěma budovami, zahradou a parkovištěm - Chodov centrum

Zpět  
Cena 1,- Kč (cena na vyžádání v RK)
Obec Karlovy Vary a okolí
Lokalitablízko centra
Energetická náročnostG
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Elektřina230/400 V
Vodaveřejný řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynano
Parkováníano, v areálu
Umístění objektuna příjezdu od Karlových Varů
Celková plocha1671m2 (s možností rozšíření)
Telekomunikaceano, veškeré
Počet podlažíHlavní objekt - 3.p., vedlejší objekt jednopatrový
FitnessANO
Druh prostorkomerční/ubytovací/výrobní/skladové
Číslo zakázky K 81

Prodej dvou propojených víceúčelových objektů se zahradou a parkovištěm v blízkosti městského centra a kostela sv. Vavřince na příjezdu od K. Varů proti autosalonu Škoda. Areál sestává z budovy bývalé školy a vedlejší prostorné přístavby s fitness centrem a doprovodných ploch.


Celková plocha areálu činí 1671 m2, z toho zastavěná plocha (budovy, manipulační a parkovací plochy 1085m2) a výměra  zahrady činí  586m2. Dalších cca 2000m2 je v případě zájmu možno odkoupit od města Chodov.


Objekty jsou po rekonstrukci inž.sítí a základních konstrukčních prvků (rozvody vody, plynu a elektřiny, nová kotelna, kanalizace, odvlhčení suterénu, výměna oken a dveří, oprava krovu, vnitřních omítek, výměna okapů, instalace mechanických mříží a EZS, obměna obkladů a dlažeb). Opravy dále postupně pokračují, dokončují se úpravy interiérů a je připravena sanace fasády,


HLAVNÍ OBJEKT – historická třípodlažní budova s obytnými i nebytovými prostorami a rozsáhlým podkrovím o celkové užitné ploše cca 800 m2. Možnost rozšíření o plnou výměru podkroví (velká světlá výška) na celkových zhruba 1100m2. Dispozice:  1.PP (suterén s okny a přímými vstupy z ulice) – komerční prostory, sklady, sklepy, kotelna, chodba.  1.NP – 2. NP: tři byty + nebytové prostory 3.NP - využitelné podkroví.


PŘÍSTAVBA – jednopodlažní budova s fitness centrem a soláriem o celkové užitné ploše cca 440m2. Potenciálem rozšíření o dalších 205m2 v podkroví budovy na celkem cca 640m2.  Dispozice: fitness centrum - sál, solárium, rekonstruované šatny a nové hygienické zázemí, chodby, sklad.  


Celá stavba je provozně propojena a má k dispozici veškeré inženýrské sítě. Hlavní budova je využívána k ubytovacím a komerčním účelům. Vedlejší budova je dlouhodobě provozována jako známé fitness centrum se soláriem a spinningovým sálem, má zavedenou stálou klientelu a stabilní tržby. Výhodná poloha blízko městského centra, dopravní dostupnost, potenciál dalšího rozšíření a plně funkční inženýrské sítě. Možnost okamžitého využití pro ubytovací účely, vhodné i pro výrobní či komerční činnost, ale i pro přestavbu na penzion pro seniory, dům s pečovatelskou službou v kombinaci se zdravotními či sociálními službami nebo obchodními prostory.


Doporučujeme jako zajímavou investici s možností dalšího rozvoje – kousek od středu města a zároveň v dosahu tří průmyslových zón(Chodov, Nové Sedlo, Cheb) a rychlostní čtyřproudé komunikace R6do SRN.


CENA NEMOVITOSTI:    na vyžádání