Luxusní bungalov 4+kk /terasa, garáž/ pozemek 1 117 m² - Yard Resort, Praha-východ

Zpět  
Cena 14 837 800,- Kč
Obec Praha
Užitná plocha167 m2 + garáž
Lokalitakliedná část obce
Energetická náročnostA
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Stavební konstrukcesmíšená
Oknatříkomorová
Elektřina230/400 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Vytápěnítepelné čerpadlo s rekuperací
Parkováníano
Dopravní dostupnostautobus, auto
Počet obytných místností4
Telekomunikaceano
Počet podlaží1
Velikost parcely1 117 m2
Číslo zakázky D 165

Moderní vila typu bungalov se čtyřmi pokoji, dvěma koupelnami, terasou a dvojgaráží situovaná v zahradě o rozloze 1117 m2 je součástí architektonicky ojedinělého rezidenčního souboru luxusních rodinných domů Yard Resort - Jižní stráň v obci Předboj, cca 16 km severeně od Prahy. Areál, tvořený 16 solitérními vilami podle návrhu renomovaného ateliéru Cigler Marani Architects, vzniklý v místě středověké vodní tvrze s rybníkem, je rámován přírodním parkem, golfovým hřištěm a doplněn o gastronomii, hotel a zázemí pro další sportovní aktivity dětí i dospělých, včetně jógy nebo např.rybaření. Rezidenčním areálem probíhá privátní obslužná komunikace pod uzavřením vjezdovou bránou.


DISPOZICE: Nabízený bungalov s podlahovou plochou 167 m2, dispozičně řešený jako 4+kk, právě vyrůstá v zahradě o rozloze 1117 m2. Interiér je tvořen vstupní chodbou, technickou místností, samostatnou toaletou, prostorným obývacím pokojem s francouzskými okny a přístupem na terasu, kuchyňským prostorem volně navazujícím na obývací pokoj, dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami, šatnou a pracovnou. K bungalovu náleží také samostatná dvojgaráž v zahradě.


Zdrojem tepla pro dům je tepelné čerpadlo vzduch-voda (Mitsubishi Zubadan) v kombinaci s rekuperační větrací jednotkou. Díky nejmodernějšímu způsobu vytápění, kvalitnímu zateplení všech konstrukcí a tříkomorovým oknům patří vila jako velmi úsporná do energetivké třídy A. Náklady na provoz domu nepřesáhnou 5.000 Kč/měsíčně.


Celková koncepce zajišťuje svým obyvatelům maximální komfort, funkčnost, soukromí a nabízí i příjemné sportovní, relaxační i společenské vyžití, to vše v přírodní enklávě, u níž se podařilo zachovat její autenticitu a genius loci. Na několika ještě volných parcelách je možné realizovat bungalov i v dalších velikostech a dispozičních variantách.


Součástí bydlení v rezidenčním souboru Jižní stráň je také řada výhod v podobě poskytovaných služeb - např. bezpečnostní služba 24/7, údržba zahrady či úklidový servis, gastronomické a hotelové zázemí, kulturní zážitky (hudební či divadelních představení) a prostor pro sportovní aktivity na golfovém hřišti, při rybaření nebo v několika cvičebních sálech. Všechna tato zařízení a služby mohou rezidenti navíc využívat se slevou 15 %, včetně rodinného golfového členství.


Projekt Jižní stráň ocení lidé, kteří preferují klidné bydlení v přírodním prostředí, ale zároveň potřebují zůstat v kontaktu s metropolí.


CENA:     14.837.800 Kč   (cca 550.000 EUR)