Mimořádně komfortní, luxusně vybavený a úsporný RD 5+1 - Karlovy Vary, Motýlek

Zpět Pronajato
Cena 12 500 000,- Kč
Obec Karlovy Vary a okolí
Užitná plocha235 m2
LokalitaK.Vary - Motýlek
Energetická náročnostG (PENB dosud nebyl zpracován)
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Oknaizolační euro
Elektřina230/400 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynne
Vytápěnítepelné čerpadlo vzduch-voda
Parkovánídvojgaráž + carport
Dopravní dostupnostMHD - zastávka 50m od domu
Občanská vybavenost4 min. autem
Počet obytných místností5
Zastavěná plocha185 m2
Telekomunikaceano
Počet podlaží2
Velikost parcely1039 m2
Číslo zakázky D 190

Prodej energeticky úsporného, luxusně vybaveného a pečlivě udržovaného rodinného domu 5+1 se saunou, dvojgaráží, okrasnou zahradou, zahradním altánem a venkovním bazénem v atraktivní karlovarské lokalitě Motýlek.


Energeticky úsporný dům postavený podle německého projektu Exprofilhaus prošel v r. 2012 kompletní nákladnou rekonstrukcí. Vedle výměny většiny technických součástí je zde instalováno špičkové tepelné čerpadlo vzduch-voda německého výrobce Alpha-Innotec snadným ovládáním (vč. smart regulace přes internet) a spolehlivým servisem (část ev. oprav lze provádět dálkově) a zásobník pro ohřev TUV na 300l. Dále je instalována finská sauna Harvia s komfortní odpočívárnou, v zahradě systém automatického zavlažování, přívod elektřiny a vody do venkovního altánu s krbem a v okolí domu položena nová kvalitní dlažba. Provozní náklady cca 4.000 Kč/měs.


Interiér domu je kompletně nově vybaven stylovým, na míru vyrobeným či dovezeným nábytkem (Itálie, Anglie), vč. závěsů, koberců, solitérních dekorací, svítidel, tapet, podlah či obkladů. Celek doplňují dvě elegantní koupelny s luxusními obklady a sanitárním vybavením.


Obytná část domu s balkonem a terasou je orientována na jih s výhledem do místní malebné přírody (CHKO), technická část domu je směrována na sever.  Zastavěná plocha domu činí 185m2, užitná plocha domu je 235 m2, z nichž cca 180 m2 tvoří obytná část a 55 m2 zaujímá prostorná dvojgaráž s tepelným čerpadlem. Dům má dvě nadzemní podlaží a není podsklepen. Celková výměra pozemkové parcely činí 1039 m2.


Na hezké zahradě je kromě terasy, romantického dřevného altánu (5x5) s venkovním krbem, zahradního domku na nářadí (2x3) a kruhového bazénu o průměru 4,5 m instalováno také zavlažovací zařízení.


Vnitřní dispozice


1.NP: Zastřešený prostor před domovním vstupem, prostorná vstupní hala se samostatnou šatnou, plně vybavená stylová kuchyň, jídelna s arkýřem a obývací část s klasickým krbem a přímým vstupem na terasu. Nádherná podlaha z masivního ořechu. Dále je zde menší koupelna se sprchovým koutem, finská sauna s odpočívárnou a schodiště do 1.NP.


2.NP: Dvě elegantní ložnice, pracovna, prostorná koupelna s vanou, bidetem a sprch. koutem a odpočivná galerie. Podlahy kryty komfortními kvalitními koberci, v koupelně italská dlažba.


Zvenku pohledný a tradiční, avšak nijak nápadný rodinný dům překvapí uvnitř komfortním, stylovým a vysoce vkusným interiérem i moderním, úsporným technickým zázemím. Dům se prodává s veškerým vnitřním vybavením, jehož hodnota je zahrnuta v prodejní ceně. DOPORUČUJEME!


Obytná lokalita Motýl je atraktivní svou malebností – množství zeleně a zvlněná krajina dopřává zdejším rodinným domům mnohem více soukromí, než u obdobných lokalit jinde v Karlových Varech. V okolí jsou rozsáhlé louky, lesoparky, přírodní jezírka, cyklotrasy a dvě golfová hřiště. Zastávka MHD 50m od domu, veškerá občanská vybavenost 4 min. jízdy autem.


 Cena: 12.500.000 Kč  (včetně vnitřního vybavení)