Moderní vila 7+kk /terasa, garáž/ pozemek 1 968 m² - Yard Resort, Praha-východ

Zpět  
Cena 23 695 700,- Kč
Obec Praha
Lokalitaklidná část obce
Typ transakceProdej
Plocha256 m2
Energetická náročnostA
Vlastnictvíosobní
Balkonbalkon + terasa
Sklepne
Garážsamostatná dvojgaráž
Stavební konstrukcesmíšená
Oknatříkomorová dřevo-hliník
Elektřina230/400 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Vytápěnítepelné čerpadlo s rekuperací
Parkováníano
Dopravní dostupnostautobus, auto
Druh pozemkustavební + zahrada
Umístění objekturezidenční areál
Telekomunikaceano
Počet podlaží2
Druh prostorrezidenční
Velikost parcely1968 m2
Číslo zakázky D 164

Unikátní sedmipokojová vila s velkou terasou, třemi koupelnami a dvojgaráží situovaná v zahradě o rozloze 1968m2 je součástí architektonicky ojedinělého rezidenčního souboru rodinných domů Yard Resort - Jižní stráň v obci Předboj cca 16 km severně od centra Prahy.  Záměrem projektu bylo zachování autenticity lokality, a proto jsou při realizaci minimalizovány zásahy do původního prostředí.


Rezidenční soubor Jižní stráň je výjimečný projekt bydlení v areálu staré vodní tvrze s rybníkem,  přilehlým parkem a golfovým hřištěm. Je tvořen šestnácti originálními vilami (bungalovy a patrovými domy) několika různých typů s obytnými plochami od 135 výše na parcelách o velikosti 1013 až 1968m2. Všechny vily mají terasu a samostatnou dvojgaráž. Rezidenčním areálem probíhá privátní obslužná komunikace pod uzavřením vjezdovou bránou.  Autory originálního řešení celého multifunkčního areálu jsou renomovaní architekti z ateliéru Cigler Marani Architects. Největšími přednostmi vil je volně rozvržený prostor, maximální zážitek z přirozeného světla, využití přírodních materiálů i precizní a vysoce kvalitní provedení stavby a interiérů.


DISPOZICE NABÍZENÉHO DOMU:  Přízemí - vstupní chodba, technická místnost, samostatná toaleta, obývací pokoj s francouzskými okny nabízejícími přímý vstup na terasu, kuchyně, pracovna a komora.  Patro - hlavní ložnice (s koupelnou a šatnou), dvě menší ložnice s přístupem na balkon, pokoj pro hosty a další koupelna.


Zdrojem tepla pro dům je tepelné čerpadlo vzduch-voda (Mitsubishi El. Zubadan) v kombinaci s podlahovým topením a trubkovými otopnými tělesy; systém je doplněn rekuperační větrací jednotkou stejného výrobce. Díky nejmodernějšímu způsobu vytápění, kvalitnímu zateplení všech konstrukcí a tříkomorovým oknům patří vila jako velmi úsporná do třídy energetické náročnosti A. Celkové náklady na provoz domu nepřesáhnou 5.000 Kč/měsíčně.


Součástí bydlení v rezidenčním souboru Jižní stráň je také řada výhod v podobě poskytovaných služeb - např. bezpečnostní služba 24/7, údržba zahrady či úklidový servis, gastronomické a hotelové zázemí, kulturní zážitky (hudební či divadelních představení) a prostor pro sportovní aktivity na golfovém hřišti, při rybaření nebo v několika cvičebních sálech. Všechna tato zařízení a služby mohou rezidenti navíc využívat se slevou 15 % vč. rodinného golfového členství.


Obec Předboj patří k nejstarším obcím ve středních Čechách, první písemná zmínka o obci pochází z roku 1253, kdy král Přemysl Otakar II. potvrdil pražské kapitule držení poplužních dvorů v Předbojích aLysolajích. Ve 14. století vznikla také předbojská tvrz (opevněné tvrziště), postavená na břehu rybníka, jejíž pozůstatky jsou dnes chráněny jako kulturní památka ČR.


Projekt Jižní stráň ocení lidé, kteří preferují klidné bydlení v přírodním prostředí, ale zároveň potřebují zůstat v kontaktu s metropolí. Celý koncept lokality s důrazem na historické a přírodní akcenty je maximální funkční a poskytuje svým obyvatelům jak potřebné soukromí, tak i pestré možnosti sportovního, relaxačního a společenského vyžití.


CENA:   23.695.700 Kč   (cca 878.000 EUR)