Nájem kancel. prostor 56m2 s nádvorní terasou - KV centrum

Zpět  
Cena 20 500,- Kč za měsíc + energie a voda
Obec Karlovy Vary a okolí
Typ transakcePronájem
Energetická náročnostG
Vlastnictvíosobní
Elektřina230
Kanalizaceveřejná síť
Plynano
Umístění objektuměstské centrum
Celková plocha56m2 kanceláře + 84m2 dvorní terasa
Další službyvčetně zařízeníí a pravidelného úklidu
Telekomunikaceano
Počet podlaží1
Druh prostorkomerční/kancelářské
Číslo zakázky K 176

Pronájem zařízených kancelářských prostor o velikosti 56 m2 (+ nádvorní terasa 84m2) v přízemí budovy v obchodně správním centru K. Varů vedle bývalého sídla Komerční banky. Prostory jsou situovány v udržovaném a čistém dvorním traktu domu s krátkým přímým přístupem z prostorné a upravené pasáže, která slouží jako hlavní společný vstup do celého objektu. Prostory prošly stejně jako celý dům kvalitní rekonstrukcí, jsou v perfektním technickém stavu a jsou vybaveny novým kancelářským nábytkem. K dispozici je sociální zařízení a malá kuchyňka. Prostory je možné okamžitě využít   jako právní či daňovou kancelář, obchodní zastoupení, zákaznické centrum, sídlo firmy apod. Na průčelí objektu je možné instalovat informační/reklamní štít.


DISPOZICE:  Dvě prostorné kanceláře (23 m2 a 21 m2) s dostatkem světla (velký výkladec a prosklené vstupní dveře), mezi kterými nachází vstupní hala (6 m2) a hygienické zázemí (5 m2). Východ na upravené nádvoří s celodenním osluněním, kde je možné zřídit odpočinkové posezení.


Vytápění zajišťuje plynový etážový kotel , ohřev vody zajišťuje el. bojler, v jedné z kanceláří je klimatizace. Elektronické zabezpečení. Elektřina je měřena samostatně podružným elektroměrem. Podlahová krytina – keramická dlažba, vnitřní dveře – dýha, okna a vstupní dveře – nová izolační plastová.


Parkování pro klienty či zákazníky je k dispozici na veřejných parkovacích stáních v okolí budovy (ul. TGM, Dr. Bechera, Jaltská, parkoviště u Tržnice), pro nájemce a jeho zaměstnance pak dlouhodobě za výhodný měsíční paušál v podzemních garážích na nám. Dr. Milady Horákové.


 Celá budova, v níž sídlí další firmy administrativního či komerčního charakteru, prošla v nedávné době rekonstrukcí a je velmi dobře spravována. Majitelé objektu preferují dlouhodobého, stabilního nájemce a jsou připraveni reagovat na jeho představy tak, aby prostory odpovídaly potřebám a povaze jeho podnikatelské činnosti. Další informace v naší RK.


Nájemné:          20.500 Kč/měsíc  (včetně kpl. vybavení a úklidu)+ energie a voda


Poplatky:          1.700 Kč plyn, 1.000 Kč elektř. (dle typu provozu), voda 250 Kč/os./měs.


Kauce:               2 měsíční nájmy (splatná při podpisu nájemní smlouvy)


Provize RK:       ve výši 1 měsíčního nájmu (splatná při podpisu rezervační smlouvy)