Pěkný byt 2+1/88m2/terasa v prestiž. lokalitě - K.V. Krále Jiřího

Zpět Doporučujeme
Cena 5 900 000,- Kč
Obec Karlovy Vary a okolí
Lokalitalázeňské centrum
Typ transakceProdej
Plocha95m2
Energetická náročnostG - PENB zatím nepředložen
Vlastnictvípodílové - probíhá převod do osobního
Podlaží2.NP
Balkonterasa
Sklepano 10m2
Výtahne
Garážvlastní parkovací místo v zahradě
Stavební konstrukcezděná
Oknašpaletová, část nová, část původní
Elektřina230V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
PlynANO
Vytápěnítepelné čerpadlo Mitsubishi Zubadan Slim
Parkovánív zahradě u vily
Dopravní dostupnostMHD, silnice
Občanská vybavenostveškerá v přímém kontaktu
Telekomunikaceano
Číslo zakázky B 217

Prodej příjemného bytu 2+1 v osob. vlastnictví s vlastní slunečnou terasou, sklepem, mansardou a parkingem v zahradě domu. Byt je situován ve 2.NP historické secesní vily se zahradou na jednom z nejprestižnějších míst lázeňské zóny v K.Varech v ul. Krále Jiřího v blízkosti pravoslavného kostela Sv. Petra Pavla, lázeňských parků, lesů, pramenů a kolonád. Celková výměra bytu vč. sklepa a mansardy činí 104m2, obytná plocha je 88m2.


Byt sestává z obývacího pokoje (25m2), ložnice (23m2) kuchyně (19 m2), terasy (8m2), koupelny (6m2) a předsíně (7m2). Má praktickou dispozici - všechny místnosti jsou přístupné z předsíně, žádná není průchozí. Obytné místnosti jsou situovány na jihozápad a severovýchod; slunná terasa je přístupná z prostorné kuchyně. K bytu náleží také velký světlý sklep s oknem (9m2), umístěný v suchém suterénu a mansarda v posledním podlaží domu (7m2).


Vlastníci domu mohou na pozemku, který patří k vile, využívat k relaxaci zahradu i parkovací místa pro svá auta.


Byt prošel celkovou revitalizací a je ve velmi dobrém technickém stavu. Ohřev vody zajišťuje el. bojler, k vaření je využíván plyn a k vytápění bytu tepelné čerpadlo Mitsubishi Slim Zubadan. Provozní náklady:  Elektřina a vytápění 3.000 Kč/měs.; plyn 200 Kč/měs., platby fond oprav 1.900 Kč/měs., platby fond služeb (voda, spol. el., odvoz odpadu, pojištění domu apod.) 1.000 Kč/měs. – kalkulace pro 2 osoby.


Budova procházela v uplynulých letech pravidelnou údržbou a opravami (střecha, fasáda, rozvody inž. sítí, dřevěné prvky atd.).  Nyní je připravena velká investice do stavebních úprav venkovních prostranství kolem domu, vč. izolací, dlažeb, osvětlení, zpevněných ploch a také do repase historických truhl. a kovových prvků interiéru. V domovních fondech je pro tento účel připraveno přes 5 mil. Kč. Dům není zatížen žádným úvěrem.


V bezprostřední blízkosti domu je k dispozici veškerá občanská vybavenost.


Koupi tohoto příjemného bytu v exkluzivní lokalitě - nejstarší karlovarské vilové čtvrti „Westend“ -  v blízkosti léčivých pramenů, balneoprovozů a kolonád, ale i městského centra a přírody nelze než doporučit. Volný ihned.


Z důvodu přestavby našeho webu není momentálně dostupná fotofokumentace bytu - můžete si ji však prohlédnout v inzerátu naší RK na portálu S-Reality.


Děkujeme za pochopení.


RK SPAREALITY