Poslední volný pozemek v nové rezid. lokalitě, ul. Ke Golfu – KV, Olšová Vrata - I. etapa

Zpět Rezervováno
Cena 1 250,- Kč za m2 plochy (od 1.570.000 Kč /za parcelu)
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaOlšová Vrata
Plocha1.256 m2 až 1.283 m2
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Elektřina230/400 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynne - v části Olšová Vrata není zaveden
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenostv Olšových Vratech
Druh pozemkustavební - pro bydlení
Telekomunikaceano
Číslo zakázky P 159

Prodej posledního stavebního pozemku o výměře 1283 m2 v malebné přírodní lokalitě „U Pilského lesa“ v sousedství CHKO Slavkovský les a golfového hřiště Golf Resort K. Vary za zvýhodněnou cenu. Nový rezidenční projekt  je koncipován jako pokračování stávající velmi klidné lokality hezkých rodinných domů v ul. Ke Golfu v Olšových Vratech. Kompletně dokončeny jsou inženýrské sítě (voda, elektřina, kanalizace, obslužná komunikace, veřejné osvětlení a telekomunikace) pro první etapu výstavby, kterou tvoří 10 stavebních parcel. Parcely obdélníkového tvaru s plochami od 1256m2 do 1283m2 jsou rovinaté, orientované na jih s příjezdovou komunikací ze severní strany. Podle platného územního plánu se jedná o plochy pro bydlení venkovského typu, tzn. s akcentem na zachování a ochranu doprovodné zeleně. Součástí lokality bude dětské hřiště a park.


Blíže k rozměrům jednotlivých parcel a k prodaným / volným parcelám viz interaktivní mapa na webu: www.pozemkykegolfu.cz


Olšová Vrata, která patří k historicky nejstarším částem K.Varů (opevněný gotický kostel sv. Kateřiny založen v r. 1246), se stávají v poslední době stále oblíbenější rezidenční lokalitou. Jsou obklopeny čistou přírodou CHKO Slavkovský les (louky, lesy, rybníky, rašeliniště) a přitom dostupnost do centra lázní po nové nebo staré Pražské silnici je pouhých 5-10 minut jízdy autem či autobusem MHD. V centru Olšových Vrat je nový obchod s potravinami, nový garni penzion, mateřská školka, MHD, tenisové kurty a pěkné dětské hřiště.  Blízký golfový areál slouží nejen golfistům, ale je velmi populární také mezi příznivci běžkařské bílé stopy. Lokalitu protíná také několik hojně využívaných cyklotras – oblíbená je zejména trasa na Andělskou Horu nebo Kolovou.


Příjemné bydlení v čistém přírodním prostředí blízko lázeňského města i golfového hřiště a současně s rychlým napojením na výpadovku K.Vary - Praha. Doporučujeme!


CENA za m2:             1.250 Kč/m2    (cca 50 EUR/m2)   POUZE PRVNÍCH 10 PARCEL !


CENA parcel:             1.570.000 - 1.603.750 Kč   


Zahájili jsme prodej stavebních parcel z dalších dvou etap tohoto projektu. Cena: 1.600 Kč/m2; velikost parcel:  981m2 - 1878m2.