Pozemek KV - Olš.Vrata, Ke Golfu, 1596m2 - možno rozdělit na dvě parcely

Zpět Sleva
Cena 2 690,- Kč za m2 plochy
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaOlšová Vrata
Plocha1596m2
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Elektřina230/400 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynne - v části Olšová Vrata není zaveden
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenostobchod, MHD, MŠ, sportoviště - v Olšových Vratech
Druh pozemkustavební - pro bydlení
TelekomunikaceCETIN - internet (optický kabel), telefon
Číslo zakázky P 212

Prodej krásného rovinatého stavebního pozemku o výměře 1596 m2 z etapy II rezidenčního projektu „U Pilského lesa“ v sousedství CHKO Slavkovský les přímo naproti golfovému hřišti Golf Resort K. Vary. Jeden ze dvou posledních pozemků v této části projektu.


Pozemek je vybaven všemi inženýrskými sítěmi  - el., voda, kanalizace, veř. osvětlení, vysokorychlostní internet (optický kabel), asfalt. komunikace. Je zatravněn, má celodenní oslunění s orientací V-J-Z a optimální podmínky pro stavbu nízkoenergetického nebo pasivního domu.


Dle ÚP je pozemek určen pro výstavbu rodinného domu městského nebo příměstského typu (BI) s akcentem na zachování zeleně. Zastavitelnost činí 40% (z toho 20% nadzemní objekty a 20% zpevněné plochy, bazény, apod.) a minimální ozelenění pozemku je 60%. Dále zde ÚP povoluje také stavbu rekreačního domu /chalupy, zařízení maloobchodu, stravování nebo drobné výroby a služeb. Podmíněně přípustná je rovněž výstavba bytového domu, pokud nesníží komfort a pohodu bydlení v dané lokalitě. Podlažnost objektů je 2x NP plus podkroví.


Velkorysá výměra umožňuje i rozdělení pozemku na dvě samostatné parcely a výstavbu dvou rodinných domů - např. pro dvougenerační bydlení. S ohledem na bezprostřední blízkost golfového  resortu se nabízí také kombinace kombinaci bydlení a podnikání (ubytovací služby pro golfisty). Inspirací pro kombinaci záměrů může být např. zdařilý projekt realizovaný na sousední parcele.


Zdejší lokalita obklopená přírodou CHKO přímo navazuje na obytnou zástavbu Olšových Vrat (ul. Ke Golfu). Obyvatelům slouží nový obchod s potravinami, penzion, mateřská školka, MHD, tenisové kurty, volejbalové a dětské hřiště, golfový areál (v zimě i pro bežkaře) a řada cyklotras. V sousední Kolové je pro žáky 1. stupně k dispozici výborně hodnocená ZŠ rodinného typu.  Olšová Vrata, která patří k historicky nejstarším částem K.Varů (gotický kostel sv. Kateřiny z r. 1246), se stávají v posledních letech stále oblíbenější rezidenční lokalitou zejména u mladých rodin s dětmi, které tu nacházejí klid a čisté přírodní prostředí; dobře zde funguje komunitní život (více na http://www.olsovavrata.cz/).


Ideální pozemek pro příjemné bydlení, spojující malebnost přírody s komfortem lázeňského města, dobrou dopravní dostupností a možností realizovat i podnikatelský záměr. Doporučujeme!


CENA za m2:             2.690 Kč/m2  


CENA parcely:           4.293.240 Kč    celkem


Další informace vč. mapových podkladů viz náš inzerát na https://www.sreality.cz/detail/prodej/pozemek/bydleni/karlovy-vary-olsova-vrata-ke-golfu.