Praktický byt 3+1/75m2, lodžie - K. Vary, Rybáře

Zpět Sleva
Cena 2 640 000,- Kč vč. právních služeb a provize RK
Obec Karlovy Vary a okolí
Energetická náročnostG
Číslo zakázky B 216

Prodej příjemného praktického bytu 3+1/75 m3/Lodžie,  situovaného v 5. p. činžovního domu s výtahem v K.Varech – Rybářích, v blízkosti městského centra K.Varů, řeky Ohře a veškeré občanské infrastruktury.


Bytová jednotka má přehlednou dispozici, sestává z prostorné haly, tří pokojů, kuchyně, samostatné toalety a koupelny. Většina místností je přístupná z centrální vstupní haly, jeden pokoj z kuchyně. Součástí bytu je také lodžie a v suterénu je k dispozici zděný sklep.  Dva největší pokoje (jeden se zasklenou lodžií) mají výhled na slunný jihozápad - řeku Ohři a tuhnický les, kuchyň a třetí pokoj jsou orientovány na severovýchod do Sokolovské ulice. Na každém podlaží jsou umístěny pouze dva byty.


Byt má plastová okna, nové interiérové dveře do všech místností a ve všech pokojích jsou položeny kvalitní dubové parkety, udržované ve velmi dobrém stavu. Koupelna se sprchovým koutem má připojení pro pračku. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou se samostatně stojícím kombinovaným sporákem Amica a digestoří. Součástí vstupní haly jsou starší vestavěné skříně.


Byt je napojen na systém centrálního vytápění a ohřevu teplé vody; pro vaření lze využívat elektřinu (plyn je k bytu přiveden také, ale aktuálně byl odpojen).


Platby do domovních fondů (fond oprav a zálohy na vodu, vytápění, odvoz odpadu, společné prostory, pojištění domu atp.) za dvě osoby činí 4.570 Kč/měs. Platby za elektřinu dle individuálních zvyklostí a spotřeby cca 800 Kč/měs.


Činžovní dům vystavěný v 60. letech minulého století, je velmi klidný, obývaný převážně starousedlíky.  Je vybaven dvěma vstupy – hlavním z ul. Sokolovské a zadním vstupem přes vnitroblok ze Šmeralovy ulice. Dům je zodpovědně spravován, průběžně se řeší údržba a běžné i větší opravy.  Má nová plastová okna, prošel renovací chodeb a výtahu a rozšířením kamerového systém ve dvorním traktu domu.  Aktuálně jsou naplánovány další investiční akce, zejména zateplení fasády a oprava střechy, rekonstrukce rozvodů a čistění výtahových šachet. K těmto účelům je ve fondu oprav připravena částka ve výši téměř 6 mil. Kč. Do rozpočtu domu plyne také část zisku z pronájmu nebytových prostor v domě.


 Dům je zatím v podílovém spoluvlastnictví všech vlastníků domu, dokumentace ke zrušení podílového vlastnictví a k vymezení jednotek („Dohoda o vypořádání podílového spoluvlastnictví …“) je však již připravena k zápisu do katastru nemovitostí – čeká se pouze na vydání dědického usnesení ke dvěma z bytů.


V pěším dosahu domu se nachází veškerá občanská vybavenost, vč. obchodů, úřadů, škol, MHD, zdravotnických zařízení, restaurací, vycházkové trasy a cyklotrasy u řeky Ohře, sportovišť i vodáckého klubu. Dispozičně dobře řešený byt je po technické stránce zcela v pořádku, po vymalování a drobných úpravách ihned k užívání – pro vlastní bydlení nebo jako investiční byt k pronájmu. DOPORUČUJEME prohlídku.


Z důvodu přestavby našeho webu není momentálně dostupná fotofokumentace bytu - můžete si ji však prohlédnout v inzerátu naší RK na portálu S-Reality.


Děkujeme za pochopení.


RK SPAREALITY