Prodej bytu 2+1/50m2 ve vile se zahradou - K.Vary Bohatice

Zpět Doporučujeme
Cena 2 400 000,- Kč vč. právních služeb a provize RK
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaBohatice, U Trati - vilová čtvrť
Typ transakceProdej
Plocha50m2 + 16m2 (mansard. komory)
Energetická náročnostG
Velikost2+1
Vlastnictvíosobní
Podlaží2.NP
Sklep2x komora (8,60m2 a 7,50m2)
Garážne
Stavební konstrukcecihlová
Oknanová plastová
Elektřina230 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynano
Vytápěnívlastní plyn. kotel
Parkováníparkování před domem
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenostzákladní v místě, MHD naproti domu
Telekomunikacetelef. linka, internet
Číslo zakázky B 223

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej příjemného bytu 2+1 o ploše 50 m2 v osob. vlastnictví, situovaného ve 2.NP stylové, pečlivě udržované činžovní vily ze 30. let 20. stol. s velkou zahradou ve vilové části Bohatic. K bytu náleží dvě prostorné komory (8,60m2 a 7,50 m2) ve 4. NP domu a podíl na zahradě.


Byt sestává z dvou obytných místností, kuchyně, koupelny s vanou a toaletou, předsíně a praktické úložné komory umístěné na podestě vedle bytu. Okna obytných místností a kuchyně jsou orientována na západ a jihozápad. Byt po starší majitelce je v dobrém stavu - nová plastová okna, laminátové podlahy, v koupelně a předsíni dlažba. Část elektroinstalace je původní. Součástí kuchyně je kuchyňská linka s myčkou, troubou, varnou deskou a pračkou. Vytápění bytu a ohřev vody vlastním plynovým kotlem Protherm Panther. Okna jsou nová plastová s vnitřními žaluziemi, jedno okno s předokenní roletou. Platby do domovních fondů (zálohy na služby a fond oprav) činí 2.200 Kč/měs. Platby za plyn a elektřinu cca 2.500 Kč/měs. dle individuální spotřeby.


Činžovní vila s původními historickými prvky a prvorepublikovou atmosférou je ve velmi dobrém technickém stavu, má čisté, udržované společné prostory, novou fasádu, nové vstupní dveře se schránkami a zvonkovým tablem, nové plynoměry a vodoměry, udržovanou střechu i domovní rozvody sítí a velmi hezkou prosluněnou zahradu s ovocnými stromy. V letošním roce budou do domu přivedeny optické telekomunikační rozvody (CETIN) s přípojnými body pro každý byt.


Společenství vlastníků je vedeno s řádnou péčí, a přispívá tak ke klidnému soužití všech, většinou dlouholetých, obyvatel domu. V domovních fondech je aktuálně naspořeno přes 400 tis. Kč; žádné větší investice nejsou aktuálně nutné. Parkovací místa jsou k dispozici přímo před domem, základní občanská vybavenost (obchod s potravinami, pošta, restaurace, MŠ, MHD, dětské hřiště, sportovní hřiště) v blízkém dosahu (zastávka MHD naproti domu).  


V letošním roce zahájí Město Karlovy Vary také kpl. rekonstrukci přilehlé obslužné komunikace vč. uličních povrchů (silnice, chodníky), jejíž součástí bude i vybudování vyhrazených parkovacích míst.


Městská část Bohatice se v posledních letech stala příjemnou rezidenční lokalitou s řadou pěkných vil, množstvím zeleně a klidnou, domácí atmosférou. Nabízený byt je vhodný jak pro mladé páry, tak i seniory nebo jednotlivce, kteří hledají klidné bydlení stranou městského ruchu, ale také jako byt investiční. Bonusem je krásná zahrada. Doporučujeme! Volné ihned.


PENB (energetický štítek budovy) nebyl SVJ zatím pořízen – budovy vystavěné před r. 1947 této povinnosti při dodržení zákonných podmínek nepodléhají.


 


Pozn.:


Z důvodu přestavby našeho webu není momentálně dostupná fotofokumentace bytu - můžete si ji však prohlédnout v inzerátu naší RK na portálu S-Reality zde https://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/2+1/karlovy-vary-bohatice-u-trati/3261998412:

 


Děkujeme za pochopení.


RK SPAREALITY