Prodej elegantní rodinné vily 5+1 v krásné lokalitě – K.Vary Motýlek

Zpět Prodáno
Cena 11 200 000,- Kč včetně právních služeb
Obec Karlovy Vary a okolí
Užitná plocha240 m2
LokalitaKV - Motýlek
Energetická náročnostG
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Stavební konstrukcezděná
Oknaizolační plastová
Elektřina230 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Vytápěnílokální elektrické + krb
Parkování4 místa na vlastním pozemku
Dopravní dostupnostMHD č. 8
Občanská vybavenostveškerá v blízkém dosahu
Počet obytných místností5+1
Zastavěná plocha204 m2
Telekomunikaceano
Počet podlaží2
Velikost parcely862 m2
Číslo zakázky D 155

Prodej elegantní, architektem navržené rodinné vily v atraktivní lokalitě obklopené krásnou přírodou CHKO Slavkovský les, přitom však jen pár minut jízdy od centra lázeňského města. MHD 150 m od domu.


Dvoupodlažní zděný nepodsklepený dům o zastavěné ploše 203 m2 a celkové užitné ploše 240 m2, kolaudovaný v r. 2009, byl postaven z materiálů vysoké kvality podle individuálního projektu respektujícího parametry daného místa.  Celková plocha pozemku činí 862 m2.


 Vytápění je zajištěno el. kotlem a výkonným krbem, ohřev TUV pomocí el. bojleru. Otopný systém je tvořen radiátory s termo ventily v kombinaci s podlahovým vytápěním. Celý dům je zařízen stylovým historizujícím nábytkem a vybaven izolačním zasklením, plovoucími a keramickými podlahami, kvalitními dřevěnými dveřmi a elegantní sanitární keramikou.


Dispozice domu


Přízemí: vstupní prostor se samostatnou šatnou, prosluněný obývací pokoj se stylovým krbem a přímým vstupem do prostorné zimní zahrady a dále na venkovní terasu a letní zahradu.  Na obývák navazuje komfortní  kuchyň (dřevěný masiv) s jídelnou a oddělenou velkou spíží. Dále je zde hostinský pokoj s přímým vstupem do elegantní koupelny (vana, sprch. kout, bidet) a technická místnost (technologie vytápění) a schodiště do prvého patra. V patře: vzdušná velká galerie se vstupem do dámské a pánské ložnice, dále pracovna s balkonem, druhá velká koupelna (vana, sprch. kout, bidet), samostatná toaleta a přístup na půdu.


Všechny prostory v domě jsou velice slunné a mají příjemnou atmosféru. Výška stropů 2,90m. Hlavní obytné místnosti a ložnice jsou orientovány na jih a východ, ostatní místnosti na severovýchod, vstup do domu je ze severní strany. Dům je zasazen do udržované zahrady (automatický kropící systém), jejíž součástí je terasa s celodenním osluněním. Zahrada je obklopena pouze dalšími zahradami, nikoliv domy. Celý pozemek je oplocen a vybaven automaticky ovládanou vjezdovou branou; uvnitř jsou k dispozici 4 parkovací stání. Provozní náklady  (elektřina a voda) 7.700 Kč/měsíčně (cca 285 EUR/měs.).


Po všech stránkách velmi příjemný a kvalitní rodinný dům v perfektním stavu – doporučujeme osobní prohlídku.


CENA:                   11.200.000 Kč