Prodej kpl. zrekonstruovaného činž. domu nedaleko lázeňského centra

Zpět Doporučujeme
Cena 12 000 000,- Kč vč. právních služeb a provize RK
Obec Karlovy Vary a okolí
Lokalitahranice lázeňské zóny
Energetická náročnostG (energetický šítek zatím nepředložen)
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Elektřina230/400 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynano
Parkovánív okolí domu (bez poplatku)
Umístění objektuhorní část ul. Kolmé
Celková plocha310m2
Telekomunikaceano, veškeré
Počet podlaží4
Druh prostorobchodní /ubytovací
Číslo zakázky K 202

Prodej kompletně zrekonstruovaného čtyřpodlažního činžovního domu v horní části ul. Kolmé na spojnici s ul. Na Vyhlídce v blízkosti lázeňského centra.DISPOZICE


V přízemí je situován nebytový obchodní prostor (prodejna s přímým nárožním vstupem z ulice), dále skladové zázemí, sociální zařízení, hlavní vstup do domu, schodiště do vyšších pater a do suterénu. V prvém a druhém podlaží jsou umístěny vždy dvě bytové jednotky 1+1, každá s kuchyňkou a sociálním zařízením. V nově přistavěném podkroví se nachází ateliér se čtyřmi místnostmi, kuchyňským koutem a WC. V suterénu se nachází kotelna s výkonným plynovým kotlem zn. Buderus, který slouží i k ohřevu TUV a další skladové prostory. Pod střechou je také využitelná půda.


Objekt stojí na vlastním pozemku o zastavěné ploše 112m2, jeho celková užitná plocha činí 310m2. Prostory v 2. – 3. NP podlaží byly využívány pro kancelářské účely a pro bydlení. Část kancelářských prostor je pronajata i v současnosti a přináší tak výnos, použitelný ke krytí provozních nákladů a údržbě domu.


Celý dům je po rozsáhlé rekonstrukci (2009) a přístavbě ve velmi dobrém technickém stavu. Byla zcela vyměněna podstatná část stavebních konstrukcí, instalována nová okna, nová střešní konstrukce vč. pláště (TEGOLA), provedeny nové rozvody vnitřních sítí (elektřina, voda, plyn, vytápění, kanalizace) a nová fasáda se zateplením. Objekt je napojen na dálkový vodovod, veřejnou kanalizaci, zemní plyn a elektřinu (230/400V) a je vybaven pevnou tlf. linkou a zabezpečovacím zařízením s připojením na PCO. V celém domě je rozvedena TV a PC síť vč. internetu. Parkování v okolí domu bez poplatků.


Kompletně modernizovaný činžovní dům v dobré lokalitě se zajímavým investičním potenciálem – k využití jak pro rezidenční účely (vzhledem k blízkosti lázní např. apartmány pro turisty či lázeňské hosty), tak i k jiným podnikatelským záměrům (sídlo firmy, prodejní prostory, služby apod.) nebo jejich kombinaci. DOPORUČUJEME!


CENA:   12.000.000 Kč