Prodej luxusních bytů v komfortní novostavbě „REZIDENCE SVAHOVÁ“ – KV centrum

Zpět Prodáno
Cena 1,- Kč
Obec Karlovy Vary a okolí
Lokalitaobchodní centrum města
Plocha33 - 108 m2 (+ balkon/terasa)
Typ transakceProdej
Energetická náročnostB
Velikost1+1 až 4+kk
Vlastnictvíosobní
Podlaží2x PP, 5x NP
Balkonbalkony nebo terasy
Výtahano
Garážano
Stavební konstrukcekombinovaná
OknaEurookna s izolačním sklem
Elektřina230/400 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Vytápěnídálkové s vlastní výměníkovou stanicí
Parkováníkrytá garáž + hlídané parkoviště
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenostveškerá v bezprostřední blízkosti
Telekomunikaceano, veškeré
Číslo zakázky B 138

Prodej zcela nových komfortních bytů v luxusním objektu Rezidence Svahová, navrženém renomovanými architekty ateliéru“ Arch 99“ a kolaudovaném v prosinci 2014. Vedle elegantní nadčasové architektury, vysoké kvality stavby a doplňkových služeb nabízí rezidence zejména jedinečnou polohu jen pár kroků od centra města, zároveň však přímo pod krásným lesoparkem s pěšinami vedoucími na Sokolský vrch a do lázeňské zóny.


Rezidence aktuálně nabízí celkem 13 bytových jednotek od velikosti  1+1 až po 4+kk s užitnou plochou od 33m2 do 108 m2; většina bytů je vybavena prostornými balkony nebo terasami (8 – 100m2) s krásným výhledem do okolí. Všechny nabízené byty a společné prostory se vyznačují vysokým standardem použitých materiálů a moderním designem.  Obývací pokoje jsou navrženy jako otevřené v propojení s jídelnou a kuchyní; součástí některých je velký půlkruhový arkýř. Koupelny jsou vybaveny vanami, sprchovými kouty, topnými žebříky a toaletou. Větší byty mají navíc ještě samostatné druhé WC.  Všechny byty mají posílenou elektroinstalaci (jištění 3x25A) a umožňují tak bezproblémové připojení veškerých, i provozně náročných elektrospotřebičů (např. sauny). Všechny byty jsou vybaveny rozvodem TV/SAT a internetu. Objekt je koncipován jako nízkoenergetický, bezbariérový a je obsluhován moderním velkokapacitním výtahem. Součástí budovy je 16 parkovací stání v suterénních garážích a další místa na venkovním parkovišti pod uzavřením. Orientace budovy ke světovým stranám je SJ/VZ. Budova je vytápěna teplem z městského centrálního zdroje, ale s možností optimalizace spotřeby tepla pomocí vlastní výměníkové stanice. Provozní náklady bytů se pohybují mezi 150 -250 EUR/měs. podle velikosti jednotlivých bytů, přičemž evidence provozních nákladů každého bytu je striktně oddělena – spotřeba médií (elektřiny, vody, vytápění) je měřena pro každý byt samostatně.


V rezidenci je 24 hodin denně k dispozici centrální recepce s možností zajištění správy bytu a kompletních concierge služeb. V parteru domu jsou také pouze pro obyvatele vyhrazeny privátní fitness prostory.


Dosažitelnost rezidence z mezinárodního karlovarského letiště je 15 minut jízdy autem; vzdálenost od Prahy činí 130 km; na hranice s Bavorskem cca 40 km.


 


CENY:  2.000 - 5.000 EUR/m2


Pozn.:  Polovina bytů již prodána nebo rezervována.