Prodej luxusního apartmánového domu v srdci lázní - Divadelní ul., KV

Zpět  
Cena 26 000 000,- Kč
Obec Karlovy Vary a okolí
Lokalitalázeňské centrum
Energetická náročnostG
Typ transakceProdej
Elektřina230/400
Vodaveřejný vodovodní ad
Kanalizaceveřejná síť
Plynano
Celková plocha450 m2
Restaurace/barmožno zřídit
Telekomunikaceano, veškeré
Počet podlaží5
Druh prostorkomerční - hotel, penzion
Kapacita5x apartmán 1+1, 1x mezonet 2+1
Číslo zakázky K 90

Prodej nově luxusně zrekonstruovaného historického apartmánového domu v srdci lázeňské zóny v Divadelní ulici (kolaudace 02/2013). Jedná se pětipodlažní objekt, ve kterém je na každém podlaží situován vždy jeden apartmán – celkem 5 apartmánů o velikosti  1+1 a jeden mezonetový byt o velikosti 2+1 s balkonem a překrásným výhledem na celé lázně. Všechny apartmány disponují koupelnou a kuchyní, mají vysoké stropy a jsou velmi světlé a vzdušné. K objektu dále náleží suterén, upravená nádvorní terasa, unikátní vinný sklípek vybudovaný ve skále a několik místností provozního zázemí (šatny, toalety, úklidové komory, sklad) a kancelář. V 1. NP lze zřídit restauraci s vinným sklepem.


Interiéry všech apartmánů jsou zařízeny s vybraným vkusem a vybaveny designovým nábytkem a textiliemi; velmi elegantní jsou také všechny koupelny obložené mramorem. Mezonetový byt je propojen špičkově řemeslně zpracovaným schodištěm v moderním duchu dřevo/kov/sklo.


Vytápění a ohřev TUV samostatným plynovým kotlem zn. JUNKERS pro každý apartmán zvlášť.


Objekt je v perfektním stavbě-technickém stavu a nabízí různé možnosti využití, například jako penzion hotelového typu (garni) nebo jako dependance pro některý ze sousedních velkých hotelů k rozšíření jejich ubytovací kapacity (pronájem „en bloc“), případně i v kombinaci s vlastním bydlením.


Zajímavá investice do objektu v historickém středu lázeňského města – doporučujeme!