Prodej moderního bytu 2+kk/balk/ po kpl. rekonstrukci – Praha 3

Zpět Prodáno
Cena 7 690 000,- Kč včetně provize RK
Obec Praha
Lokalitarozmezí Vinohrad a Žižkova
Typ transakceProdej
Plocha58,3m2 + 1,5m2 balkon + 4,5m2 sklep
Energetická náročnostD
Velikost2+kk, balkon, sklep
Vlastnictvíosobní
Podlaží3.patro (4.NP)
Balkonano
Sklepano
Výtahano
Garážne
Stavební konstrukcezděná
Oknanová plast
Elektřina230V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynano
Vytápěníplynový kotel
Parkováníu domu - modrá zóna
Dopravní dostupnosttram, metro, bus
Občanská vybavenostveškerá v bezprostředním okolí
TelekomunikaceTV síť + vysokorychl. internet
Číslo zakázky B 211

Prodej kompletně zrekonstruovaného slunného bytu 2+kk s balkonem ve 4. NP cihlového činžovního domu s výtahem nedaleko Riegrových sadů a nám. Jiřího z Poděbrad na rozhraní Vinohrad a Žižkova. Plocha bytu činí 58,3m2 + balkon 1,5m2 + sklepní kóje 4,5 m2.Společně s bytem se prodává také spoluvlastnický podíl na nebytových prostorech domu s ročním výnosem z pronájmu, který snižuje platby do domovních fondů.


Byt prošel celkovou rekonstrukcí vč. podlah, oken a rozvodů v r. 2015 a 2016. Šestipodlažní bytový dům byl komplexně a citlivě opraven (střecha, společné prostory, sklepy, rozvody, moderní výtah) v r. 2012. Energetická náročnost budovy: třída D. V zadním traktu domu je k dispozici takénově opravený venkovní prostor – oplocený dvůr s posezením a výhledem na Žižkovskou věž. Parkování je možné na ulici před domem v rámci modré zóny.


DISPOZICE BYTU:


Vlevo od vstupu je umístěn obývací pokoj (23,7m2) s integrovanou, plně vybavenou kuchyní (horkovzdušná trouba, sklokeramická varná deska, digestoř, Wi-fi myčka nádobí, lednice s mrazákem), malý balkon a spíž. Orientace na jihovýchod. Vpravo od vstupu se nachází hala s pracovnou (10m2), koupelna se sprchovým koutem a WC (4m2)a ložnice se šatnou (20,4 m2). Orientace na severozápad.


V bytě jsou kvalitní dřevěné dubové podlahy, stropní bodové osvětlení ve všech místnostech, moderní keramické dlaždice, obklady i sanita a nová plastová okna s na míru šitými závěsy. Stěny ložnice a haly jsou od sousedního bytu doplňkově odizolovány přidanou zvukotěsnou příčkou. Do obývacího pokoje je přiveden rozvod TV sítě a vysokorychlostního internetu. K vytápění a ohřevu TUV slouží plynový kotel s termoregulací. Domovní vstup je propojen s domácím telefonem a funguje na čip. I přes polohu v rozšířeném centru Prahy je v bytě minimální hluk.


PROVOZNÍ NÁKLADY:  Platby do domovních fondů (zálohově hrazené služby: voda, úklid a správa domu, výtah, odpad, el. společných prostor a další náklady domu) činí cca 2.300 Kč/měs. Platby za plyn (vytápění bytu + TUV) činí jen cca 900 Kč/měs. – byt je díky své pozici v domě výborně tepelně izolován. Poplatky za elektřinu (provoz domácích spotřebičů) činí cca 700 Kč/ měs. v závislosti na individuálních zvyklostech.


LOKALITA narozhraní pražských čtvrtí Vinohrady a Žižkov, tři minuty chůze od náměstí Jiřího z Poděbrad a 15 minut chůze od Václavského náměstí nabízí veškerou občanskou vybavenost vč. metra A, tramvajových stanic, restaurací, nákupních možností (Atrium Flora), parků (Mahlerovy sady, Riegrovy sady, Rajská Zahrada, Parukářka, Vítkov), kulturního i sportovního vyžití, zdravotnických zařízení a sítě školských zřízení a dětských hřišť. Setkávání místních obyvatel na oblíbených farmářských trzích nebo při posezení ve zdejších trendy kavárnách, bistrech či vinotékách dodává této lokalitě navíc mimořádně příjemnou „domácí“ atmosféru, která je dnes již v Praze vzácná.


Komfortní a kvalitně zrekonstruovaný byt na strategickém místě – k nastěhování ihned. DOPORUČUJEME! Vhodné také jako investice.


Cena:           7.690.000 Kč