Prodej pozemku pro výstavbu 1 - 3 RD, Všeborovice, 3687 m2

Zpět Rezervováno
Cena 4 424 400,- Kč včetně právních služeb a provize
1200,- Kč / m2
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaVšeborovice
Typ transakceProdej
Plocha3687m2
Vlastnictvíosobní
Elektřinana hranici pozemku
Vodana hranici pozemku
Kanalizacena hranici pozemku
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenostveškerá občanská vybavenost
Druh pozemkupozemek pro bydlení
Číslo zakázky P21

Prodej slunečného mírně svažitého pozemku pro výstavbu 1 - 3 RD o velikosti 3687 m2 na atraktivním místě horních Všeborovic (katastrálním území Všeborovice, obec Dalovice) cca 5 min. jízdy autem od centra  K. Varů. V blízkosti je propojení na hlavní tah KV - Ostrov, autosalon a benzínová čerpací stanice.  Pozemek je možno využít k vícegenerační zástavbě nebo rozdělit na tři samostatné parcely (oddělovací plán připraven). Jde o jednu z nejlépe položených a nejhezčích lokalit v obci - na sousedních pozemcích se již připravuje výstavba nových rodinných domů.


V územním plánu obce je parcela vedena jako stavební pozemek pro individuální bydlení městského nebo příměstského typu. K horní i spodní části pozemku vede asfaltová komunikace, při dolní hranici pozemku jsou k dispozici inženýrské sítě.  Pozemek je třeba vyčistit od náletového porostu. Parcela má celodenní oslunění s výhledem na okolní přírodu, karlovarskou čtvrť Drahovice a řeku Ohři. V sousedství se nachází  z jedné strany udržovaná zástavba původních i nových rodinných domků, z druhé strany výhled na louky a čtvrť Všeborovice.  


Všeborovice se rozkládají na svahu Ptačího vrchu, z něhož je krásný pohled na údolí K.Varů, a jsou obklopeny především lukami, sady a lesy; protéká tudy řeka Ohře, okolí je určené k nádherným výletům (Šemnice, Dubina, Andělská hora). V obci je k dispozici veškerá občanská vybavenost - obchody, služby, lékaři, lékárna, školka, základní škola a střední školy, sportoviště, zámek, park, kostel, autobusové a vlakové spojení. Do centra K.Varů cca 4 km, do lyžařských areálů Krušných hor a na hranice se SRN cca 25 km. Všeborovice jsou ideálním místem pro ty, kteří chtějí bydlet blízko města, ale probouzet se v přírodě.


Vzhledem k prudce rostoucímu zájmu o tuto atraktivní lokalitu a velice výhodné ceně (850 Kč/m2) doporučujeme pro výstavbu RD nebo jako výhodnou investici s potenciálem rychlého zhodnocení (viz projekt výstavby "Jižní stráň" v přímém sousedství s nabízeným pozemkem).