Prodej prakticky řešeného bytu 2+1/B/Garáž - KV Rybáře, Hybešova

Zpět Prodáno
Cena 1 450 000,- Kč vč. právních služeb a provize, garáž +100.000 Kč
Obec Karlovy Vary a okolí
Lokalitaširší centrum obce
Typ transakceProdej
Plocha64m2 + 1,7m2 sklep
Energetická náročnostG - zateplený dům, ale PENB nebyl předložen
Velikost2+1/2x balkon/sklep
Vlastnictvíosobní
Podlaží3. NP
Balkonano, 2x
Sklepano
Výtahano
Garážano
Stavební konstrukcecihlová
Oknaplast
Elektřina230V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynano
Vytápěnídálkové centrální
Parkováníve vnitrobloku nebo před domem
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenostkompletní v bezprostřdním okolí
Telekomunikaceano
Číslo zakázky B 200

Prodej prakticky řešeného bytu  2+1 se dvěma balkony a sklepem o celkové ploše 65,7 m2 ve 3.NP udržovaného cihlového domu s výtahem v těsné blízkosti  řeky Ohře a obchodně-správního centra K.Varů. V přilehlém domovním vnitrobloku je malý parčík, řadové garáže a několik parkovacích míst. Vjezd do vnitrobloku je ze dvou stran. Parkovat lze také přímo před domem v Hybešově či Šmeralově ul. V bezprostředním okolí j k dispozici veškerá občanská vybavenost vč. úřadů, obchodů, služeb, škol a několika linek MHD.


Bytová jednotka v osobním vlastnictví sestává z prostorné vstupní haly (11m2), dvou obytných místností (20m2 + 18m2), kuchyně (9m2), koupelny s vanou a samostatné toalety. Součástí bytu jsou také dva balkony a suchý, vytápěný sklep v suterénu. Byt je dispozičně velmi dobře řešen - všechny místnosti jsou přístupné z centrální haly - a také dobře osluněn. Orientace bytu je jihovýchod (pokoj s balkonem + kuchyně) a jihozápad (druhá obytná místnost s balkonem). Byt má plastová okna, termoregulační hlavice na radiátorech, v jednom pokoji jsou položeny dubové parkety, ve druhém laminátová podlaha, v ostatních místnostech dlažba. Technický stav bytu je velmi slušný, ale byt potřebuje modernizaci podle současných standardů.


Vytápění a ohřev TUV jsou ústřední dálkové. Pro vaření je možné využít plyn nebo elektřinu. Nízké provozní náklady - platby do fondu služeb a fondu oprav (vč. vytápění a spotřeby vody) činí  3.000 Kč/měs., náklady na plyn (vaření) a el. podle individuální spotřeby.


Zděný činžovní dům o 6 podlažích je v dobrém technickém stavu. Je napojen na veškeré inženýrské sítě, má novou fasádu se zateplením, čisté vnitřní prostory (úklidová firma), nová okna, vnitřní rozvody, vstupní dveře s domácím vrátným, schránky atd. a je průběžně udržován.  Ve fondu oprav je na další případné investice naspořena částka cca 1 mil. Kč – v r. 2020 je plánována např. výměna střešní krytiny. SVJ funguje bez problémů. V pěší vzdálenosti je obchodní centrum města, vycházková trasa a cyklotrasa podél řeky Ohře i vodácký klub.


Dobře řešený, praktický byt je vhodný jako startovní bydlení pro mladé manžele, pro singles, seniory nebo jako investiční byt k pronájmu.


K bytu je možno přikoupit vytápěnou garáž, která je situována přímo v domovním vnitrobloku.


CENA BYTU:        1.450.000 Kč    (cca 56.000 EUR)


CENA GARÁŽE:    100.000 Kč