Prodej rodinného domu nad řekou Ohře - Dalovice u K.Varů

Zpět Doporučujeme
Cena 1,- Kč Informace o ceně k dispozici v RK
Obec Karlovy Vary a okolí
Užitná plocha280 m2
LokalitaDalovice - Všeborovice
Energetická náročnostG
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Stavební konstrukcecihlová
Elektřina230/400 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynano
Vytápěníústřední - domovní plynový a el. kotel
Parkovánívlastní dvougaráž
Dopravní dostupnostMHD - 5 min.
Občanská vybavenostv blízkém dosahu
Zastavěná plocha110 m2
Telekomunikaceano
Počet obytných místností6
Počet podlaží3
Velikost parcely442 m2
Číslo zakázky N 218

Prodej klasické prvorepublikové vilky v příjemné a klidné rezidenční lokalitě Dalovic u řeky Ohře. Do centra Karlových Varů 4 km (5 min. jízdy autem).


Dům o zastavěné ploše 115 m2 (s terasami a chodníky 195m2) má dvě nadzemní podlaží s podkrovím, dvě terasy se vstupem do zahrady (247m2) a je částečně podsklepen. Celková plocha pozemku 442 m2.


DISPOZICE


Přízemí:  rozsáhlé technické patro - dvougaráž, kotelna, studna, prádelna, dílna, šatna a další úložné postory 1. a 2. patro: v každém bytový prostor se dvěma pokoji, koupelnou a vstupem na terasu do zahrady. V prvém patře je umístěna také kuchyně. Podkroví: dvě mansardy


Vilka má díky orientaci ke světovým stranám příjemné celodenní oslunění. Okna denních obytných místností mají výhled do zeleně k řece na jihozápad, okna klidových prostor vedou do zahrady severovýchod.


Vytápění ústřední plynové i elektrické (aktuálně je využíváno plynové, elektrické slouží jako záložní). Voda z vlastní studny je čerpána jako užitková ke splachování a zalévání zahrady s možností alternativního přepnutí na vodovodní řad. Dům byl v r. 1995 kompletně rekonstruován renomovanou stavební firmou vč. zateplení (polystyren tl. 5 cm), avšak modernizace podle současných standardů je vhodná. Veškerá projektová dokumentace k rekonstrukci z r. 1995 je k dispozici u majitele. Dům je volný ihned.


Všechny další informace vč. nabídkové ceny a kpl. fotodokumentace (foto v inzerátu je ilustrační) Vám rádi představíme v naší RK.