Prodej stavební parcely 1185m2 v atraktivní lokalitě – KV Motýlek

Zpět Prodáno
Cena 2 600,- Kč parcela celkem 3.081.000 Kč
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaK.Vary - Motýlek
Plocha1 185 m2
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Elektřinaano
Vodaano
Kanalizaceano
Plynne (není v lokalitě)
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenost5 minut jízdy autem - KV - Na Vyhlídce
Druh pozemkustavební
Číslo zakázky P 118

Prodej pěkného rovinatého a kompletně zasíťovaného stavebního pozemku (elektřina, voda, kanalizace, osvětlení, asfaltová komunikace) o výměře 1 185 m2 v obytné lokalitě K.Vary – Motýlek v blízkosti dvou golfových hřišť (Golf Resort K.Vary 2,5 km, Golf Club Háje 4,5 km).


Pozemek má tvar pravidelného obdélníku s hlavní osou ve směru sever-jih. Pilířek se zakončením sítí a přístupová komunikace jsou umístěny na jeho severní hraně. Podle platného územního plánu jde o zónu tzv. čistého bydlení, která je určena především pro výstavbu rodinných domů. Maximální plocha zastavitelnosti může činit až 40% a minimální plocha zeleně alespoň 60% z celkové plochy pozemku.


Jde o jednu z posledních volných parcel v již dokončené, malé a udržované zástavbě nových rodinných domů s příjemnou sousedskou atmosférou. Veškerá občanská vybavenost (nákupní zóna, škola, školka, lékař atd.) a lázeňská čtvrť jsou v dosahu 5 min. jízdy autem po nově opravené Pražské ulici. Autobusová zastávka MHD 100m od parcely.


Obytná lokalita Motýl ležící v CHKO Slavkovský les je výjimečná svou malebností. Množství zeleně a zvlněná krajina dopřává zdejším rodinným domům mnohem více soukromí, než u obdobných lokalit jinde v Karlových Varech. V okolí jsou krásné louky, lesoparky, přírodní jezírka, cyklotrasy, dvě golfová hřiště a mezinárodní letiště. V průběhu uplynulých sedmi let vzrostla cena parcel v této atraktivní lokalitě dvojnásobně; jen velmi ojediněle je některá z parcel na prodej. Výjimečné místo v blízkosti města, přesto však uprostřed přírody. Vhodné také jako investice s dobrým potenciálem budoucího zhodnocení.


CENA:    2.600 Kč/m2  (3.081.000 Kč/parcela)