Prodej stavebního pozemku 1.451m2 – Kolová u KV, krásný výhled

Zpět Prodáno
Cena 1 290,- Kč celková cena 1.871790 Kč
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaU Vodojemu
Typ transakceProdej
Plocha1 451 m2
Vlastnictvíosobní
Elektřinaano
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynne
Dopravní dostupnostautobus
Občanská vybavenostzákladní v obci
Druh pozemkustavební
Číslo zakázky P 117

Prodej krásného stavebního pozemku o výměře 1.451m2 s volným výhledem do okolní malebné krajiny v klidné části obce Kolová, v lokalitě „U Vodojemu“. Ke golfovému hřišti Golf Club Háje 2 km, na golfové hřiště Golf Resort K.Vary 4 km. 


Rovinatá zatravněná parcela leží v sousedství nových rodinných domů kousek od lesa a má příjemnou orientaci s hlavní osou JZ/SV. Pozemek je zasíťován (voda, elektřina, kanalizace) a je napojen na asfaltovou obecní komunikaci. V územním plánu je veden jako území bydlení venkovského typu a je určen k výstavbě individuálního rodinného domu s přízemím + obytným podkrovím a sedlovou, valbovou nebo pultovou střechou. Povolená zastavitelnost činí 20% plochy parcely, tj. 290 m2.


Kolová je  úpravná a velmi dobře spravovaná obec s dobrým dopravním spojením do 7,5  km vzdálených K.Varů. Leží v čistém přírodním prostředí chráněné krajinné oblasti s množstvím lesů, luk a vodních ploch, turistických tras, cyklotras a kvalitním golfovým hřištěm. V obci je k dispozici základní občanská vybavenost - škola, knihovna, tělocvična, fotbalové hřiště (a klub), pétanque hřiště (a klub), dvě prodejny potravin, penzion a restaurace. V posledních letech se Kolová stala velmi populární lokalitou u těch, kdo hledají příjemné bydlení v čisté přírodě nedaleko lázeňského města.


Cena za m2:              1.290 Kč (cca 50 EUR)