Prodej stavebního pozemku 804 m2 K.Vary - Motýlek

Zpět Prodáno
Cena 2 200,- Kč celkem 1.768.800 Kč za parcelu
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaK.Vary - Motýlek
Typ transakceProdej
Plocha804 m2
Vlastnictvíosobní
Elektřina230/400 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynne
Dopravní dostupnostMHD
Druh pozemkupro bydlení
Telekomunikaceano
Číslo zakázky P 196

Prodej hezkého, rovinatého a kompletně zasíťovaného stavebního pozemku (elektřina, voda, kanalizace, telefon, osvětlení, asfaltová komunikace) o výměře 804 m2 v obytné lokalitě K.Vary – Motýlek. Parcela má výhodnou orientaci ke světovým stranám s příjezdem a inženýrskými sítěmi na severní hranici pozemku a s výhledem na jih. Jde o jednu z posledních volných parcel v již dokončené, malé a pečlivě udržované zástavbě nových rodinných domů s příjemnou sousedskou atmosférou v ul. Františka Krejčího.


Veškerá občanská vybavenost (nákupní zóna, škola, školka, lékař atd.) a lázeňská čtvrť jsou v dosahu 5 min. jízdy autem po opravené staré Pražské ulici. Zastávka MHD se nachází jen 100m od parcely.


K pozemku je vydáno povolení ke stavbě rodinného domu (územní souhlas) podle projektu, zpracovaného renomovanou architektonickou kanceláří. Kompletní projektovou dokumentaci je možné v případě zájmu od majitele odkoupit.


Obytná lokalita Motýlekležící v CHKO Slavkovský les patří v Karlových Varech k nejhezčím - je atraktivní svou malebností a čistým přírodním prostředím a zároveň dobrou dostupností do lázeňského centra, ale i blízkým napojením na výpadovku směr Praha. Množství zeleně a zvlněná krajina zaručuje zdejším rodinným domům mnohem více soukromí, než u obdobných lokalit jinde v Karlových Varech. V okolí jsou krásné louky, lesoparky, přírodní jezírka, cyklotrasy a dvě golfová hřiště. V průběhu uplynulých deseti let cena parcel v této atraktivní lokalitě průběžně roste.


Atraktivní poloha blízkosti města, přesto však uprostřed přírody. Vhodné také jako investice s dobrým potenciálem budoucího zhodnocení.


 


Cena:    1.768.800 Kč    (cca 68.000 EUR)