Prodej zajímavého komerčního objektu s velkou výměrou přilehlých pozemků v srdci Horních Drahovic, KV

Zpět  
Cena 1,- Kč na dotaz v RK
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaHorní Drahovice
Energetická náročnostG
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Elektřina230/400 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynano
Parkovánívlastní parkoviště v zahradě
Umístění objektupři hlavní komunikaci
Celková plochacelková užitná cca cca 800 m2 (oba objekty)
Bazénano, menší kruhový v zahradě
Telekomunikaceano
Počet podlaží2x 4p.
Druh prostorKomerční a obytné
Číslo zakázky K 93

Prodej zajímavého komerčního objektu s velkou výměrou přilehlých pozemků v srdci Horních Drahovic, vhodného pro realizaci developerského záměru nebo jako kombinace vlastního bydlení a podnikání.


Areál je tvořen dvěma hlavními objekty – historickou budovou bývalého penzionu a navazujícím obytným domem s prostornou garáží. Oba objekty jsou obklopeny velkou zahradou ve dvou úrovních terénu. Součástí zahrady je parkoviště. Hlavní přístup do areálu je situován z dolní části Rumunské ulice, vedlejší přístup k horní části zahrady je z nám. Emy Destinové. Celková výměra všech parcel činí 1.500 m2, celý obvod pozemku je oplocen a jeho součástí je automaticky ovládaná vjezdová brána.


Budova bývalého penzionu - čtyřpodlažní, podsklepená (suterén s okny), má  cihlovou, částečně hrázděnou konstrukcí (stáří domu cca 100 let) a prošla po r. 1991 základní rekonstrukcí (střecha, okna, rozvody plynu a elektřiny, vnitřní zateplení podkroví a půdy). Užitná plocha objektu činí cca 450 m2. Dům je vytápěn vlastním plynovým kotlem, je napojen a veřejnou vodovodní a kanalizační síť. Část přilehlé zahrady je využívána jako parkoviště. DISPOZICE: 1.PP – sklep/suterén 1.NP – 2 pokoje s příslušenstvím, vstupní chodba 2.NP – byt 3+1/90 m2 3.NP – 3 pokoje s příslušenstvím 4.NP – menší apartmán s koupelnou.


Obytná budova - dvoupodlažní, zděná, s obytným podkrovím a půdou, v přízemí objektu je situována velká garáž s dílnou (90m2). Vytápění plynovým kotlem a krbovými kamny. Celková užitná plocha cca 300 m2. DISPOZICE: Suterén - garáž/90 m2 1.NP – byt 3+1/90m2. 2.NP – zajímavě řešený nově rekonstruovaný byt 2 +kk/90 m2 s velkým balkonem. 3.NP – půda – 40m2. Na slunečné jižní straně přilehlé zahrady osázené zelení je umístěn bazén se zahradním altánem a samostatná zděna garáž.


Celkové měsíční provozní náklady na oba objekty (elektřina, voda, vytápění) činí cca 8 tis. Kč v závislosti na spotřebě; roční výše daně z nemovitostí činí také 8 tis. Kč.


Celý areál se vyznačuje velmi příjemnou a klidnou privátní atmosférou, v jeho blízkosti se nachází mnoho zeleně, ale současně také veškerá potřebná městská infrastruktura.


V posledních letech v této lokalitě vznikla buď rekonstrukcí stávajících vil nebo novou výstavbou řada zajímavých rezidenčních projektů či center s medicínským zaměřením (návaznost na blízkou krajskou nemocnici). Z tohoto pohledu má i nabízený komplex značný rozvojový potenciál. V této klidné vilové části není v současné době k dispozici žádný podobný objekt s obdobnou velikostí a výměrou přilehlých pozemků. DOPORUČUJEME!