Pronájem obchodu 25m2 KV - Vyhlídka, Raisova ulice

Zpět Pronajato
Cena 3 800,- Kč za měsíc + energie do 2.000 Kč/měsíc
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaVyhlídka - obchodní zóna
Energetická náročnostG
Typ transakcePronájem
VlastnictvíOsobní
Elektřina230V
VodaAno
KanalizaceAno
PlynAno
ParkováníAno
Celková plocha25 m2
Počet podlaží1
Umístění objektuRaisova ulice, KV
Druh prostorobchod, kancelář, služby
Číslo zakázky K 46

Nabízíme pronájem nebytových prostor o velikosti 25m2 v přízemí činžovního domu Na Vyhlídce (Raisova ul.) vhodných k provozování obchodu, kanceláře nebo služeb (kosmetika, kadeřnictví, pedikúra, nehtové studio apod.). Prostory jsou v dobrém technickém stavu a donedávna sloužily jako prodejna květin. Jsou situovány na frekventovaném místě – v bezprostředním sousedství se nacházejí vyhledávané restaurace Panorama a Orion, supermarket JIP, trafika, večerka, architektonická kancelář a administrativní budova AIA Stavoprojekt. Lokalita má charakter místního komerčního centra a je hojně navštěvována obyvateli zdejší městské části.


Nebytový prostor je tvořen jednou místností o zhruba čtvercovém půdorysu s přímým vstupem z Raisovy ulice a výlohou 1,40 x 1,50m také do ulice. Konstrukce vstupních dveří a výkladce s dvojitým zasklením je dřevěná. Vytápění plynové (1x těleso WAW, další lze na přání doplnit), umyvadlo s elektrickým průtokovým ohřívačem vody, hygienické zázemí v sousední chodbě (společné s prodejnou tabáku). Nízké provozní náklady – do 2 tis. Kč měsíčně. Platby do fondu společenství nese majitel. Majitel je také připraven flexibilně reagovat na typ provozované činnosti a vyjít nájemci vstříc při eventuálních úpravách prostor.


K tomuto nebytovému prostoru lze připojit sousední garáž o ploše 14 m2, kterou je vedle původního účelu možno využít také k rozšíření obchodních prostor jako sklad nebo prodejnu. Souhlas ke změně užívání stavby byl již ze strany MM KV majiteli vydán pod čj. SÚ/3140/09/Plh-328.  


Nájemné komerční prostor:           3.800 Kč/měsíc + poplatky za energie


Nájemné garáž/sklad:                       1.500 Kč/měsíčně