Prostorný byt 2+1/B/81m2 v centru – KV Čertův ostrov

Zpět Prodáno
Cena 3 300 000,- Kč
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaK.Vary - Čertův dvůr
Typ transakceProdej
Plocha70 m2
Energetická náročnostG
Velikost2 + 1
Vlastnictvíosobní
Podlaží1.p.
Balkonano
SklepANO
Stavební konstrukcezděná
Oknanová dřevěná euro-okna
Elektřina230V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynano
Vytápěníetážový plynový kotel
Parkovánívyhrazené rezidenční park. místo před domem
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenostveškerá v bezprostředním dosahu
Telekomunikaceano
Číslo zakázky B 160

Hezký rekonstruovaný byt 2+1/81m2 s balkonem situovaný v 1. p. secesního činžovního domu v příjemné lokalitě Čertův ostrov, Foersterově ulici v blízkosti marketu LIDL a městského centra. Byt má praktickou dispozici s centrální vstupní halou a samostatnými vchody do všech místností – obývacího pokoje, ložnice, kuchyně s jídelnou, koupelny a samostatné toalety. K prostorné jídelně je připojen balkon směřující do klidné nádvorní části domu. Byt má po kompletní rekonstrukci instalována nová dřevěná euro-okna, plovoucí podlahy a dlažbu, nové dveře, koupelnu s vanou a kuchyň s novou kuchyňskou linkou a spotřebiči. Byt se prodává s kuch. linkou a jídelním stolem, jinak bez nábytku.


Činžovní dům, ve kterém se byt nachází, prošel také renovací – v r. 2008 byly vyměněny veškeré vnitřní rozvody inženýrských sítí a provedena nová zateplená fasáda z nádvorní části budovy. Obnova krásné secesní fasády z uliční fronty proběhla v r. 2018. Dům má upravené vnitřní prostory a je dobře spravován.


Byt má (na rozdíl od většiny bytů v této lokalitě) vlastní vytápění a ohřev teplé vody pomocí plynového etážového kotle. Náklady na provoz bytu činí cca 3.500 Kč/měs., z toho příspěvky do domovních fondů cca 2.300 Kč/měsíčně. Velmi klidné bydlení v hezké lokalitě s veškerou městskou infrastrukturou na dosah. Parkování na vyhrazeném rezidenčním místě před domem. DOPORUČUJEME!


 


CENA:   3.300.000 Kč