RD k rekreaci i trvalému bydlení - Hroznětín-Velký Rybník

Zpět Prodáno
Cena 3 250 000,- Kč
Obec Karlovy Vary a okolí
Užitná plocha130 m2
Lokalitarekreační - Velký Rybník
Energetická náročnostG
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Stavební konstrukcezděná
Oknadřevěná s vakuovými dvojskly
Elektřina230/400 V
Vodaužitková - vlastní zdroj (studna); pitná voda (vrt) v přípravě
Kanalizacevlastní septik
Plynne
Vytápěníel. kotel + teplovodní rozvod + krb s teplovzdušným rozvodem
Parkováníu domu
Dopravní dostupnostautobus + vlak (vlak. zastávka blízko domu)
Občanská vybavenostpotraviny, restaurace,kemp v místě, další v Hroznětíně
Zastavěná plocha88 m2
Počet podlaží2
Velikost parcely400 m2
Počet obytných místností4 +jídelna + dvě koupelny
Číslo zakázky D 180 A

Prodej menšího, ale prakticky řešeného rodinného domu 4+1 s užitnou plochou 130m2 a zahradou 312m2 v malebné rekreační  lokalitě Hroznětín-Velký Rybník.


Zděný rodinný dům kolaudovaný v r. 2006 je situován na rovinatém pozemku s celodenním osluněním v sousedství dalších rodinných domů a rekreačních objektů cca 60m od břehu rybníka. S Hroznětínem (3 km) i Karlovými Vary (8 km) funguje dobré autobusové i vlakové spojení; vlaková zastávka se nachází kousek od domu.


Vnitřní dispozice domu:Přízemí je tvořeno obývacím pokojem (16,20 m2) s krbem, jídelnou (16,40 m2) a moderní, plně vybavenou kuchyní (12,30 m2), které jsou propojeny do jednoho společenského prostoru. Dále je zde koupelna s toaletou (4,20 m2), předsíň (4,80m2), technická místnost (2,40 m2) a schodiště do patra.V patře jsou situovány tři ložnice (20,20m2, 16,40m2 a 14,60 m2), druhá koupelna a balkon.


Dům je napojen na elektřinu (230/400 V), odkanalizování je řešeno septikem (vývoz 1x ročně) a rozvody vody jsou napojeny na vlastní vydatnou studnu s užitkovou vodou. Pro pitnou vodu je možné zřídit studniční vrt s hloubkou od 15m - vody v podzemí je zde dostatek. Výstavbu obecní kanalizční a vodovodní sítě již obec plánuje, prvá etapa bude realizována v r. 2019. 


Fasáda domu je zateplena, dřevěná okna mají výplně z vakuovaných dvojskel.  Střešní krytina asfaltový šindel, podlahy keramické (přízemí) a plovoucí laminátové (patro). Vytápění zajišťuje elektrický kotel (MORA /15kW) společně s výkonným krbem, z něhož vede teplovzdušný rozvod do všech místností horního patra. Topná soustava je teplovodní, radiátory jsou opatřeny termostatickými hlavicemi. Ohřev TUV pomocí el. bojleru s objemem 120l. Zahrada s terasou je osázena okrasnými keři a ovocnými stromy, celý pozemek je oplocen.


Okolní zdravé a čisté přírodní prostředí je rájem houbařů, cyklistů a turistů. Rybník má písečnou pláž s pozvolným vstupem do vody, vhodnou i pro děti (dětské hřiště) a je hojně využíván k plavání, surfování, jízdám na lodích i rybaření. Posedět lze ve třech oblíbených restauracích, nakoupit potraviny je možné v místní prodejně smíšeného zboží. Další občanská vybavenost je k dispozici v blízkém Hroznětíně.


Útulný rodinný dům na klidném místě nedaleko Karlových Varů, obklopený malebnou přírodou, navíc za příznivou cenu - k rekreaci i trvalému bydlení.  Doporučujeme!


CENA:   3.250.000 Kč (cca 123.000 EUR)