Soubor tří stavebních parcel /2555 m2 - KV Motýlek, krásné místo

Zpět  
Cena 8 942 500,- Kč 3.500 Kč/m2
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaK.Vary - Motýlek
Plocha896 m2, 840 m2, 819 m2
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Elektřinaano
Vodaveřejný řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynne
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenostveškerá 5 min. jízdy
Druh pozemkustavební - pro bydlení
Telekomunikaceano
Číslo zakázky P 92

Prodej kompletu tří sousedících plně zasíťovaných a udržovaných stavebních pozemků (elektřina, voda, kanalizace, osvětlení, asfaltová komunikace) o výměrách 896 m2, 840m2 a 819 m2 v atraktivní lokalitě Karlovy Vary – Motýlek pod karlovarskou hvězdárnou, v blízkosti dvou golfových hřišť (Golf Resort K.Vary - 2,5 km a Golf Club Háje 4,5 km)


Parcely mají mírně svažitý charakter, celodenní oslunění (hlavní osa sever - jih), travnatý povrch a jsou přístupné přímo z přilehlého kruhového objezdu. Majitel upřednostňuje jejich prodej jako celku s výměrou 2.555 m2.  Jedná se o jedny z posledních volných parcel v udržované nové zástavbě rodinných domů s příjemnou atmosférou.  Veškerá občanská vybavenost (nákupní zóna, škola, školka, lékař atd.) a lázeňská čtvrť jsou v dosahu 5 min. jízdy autem po nově opravené Pražské ulici, zastávka MHDv těsné blízkosti parcel.


Obytná lokalita Motýl ležící v CHKO Slavkovský les je výjimečná svou malebností. Množství zeleně a zvlněná krajina dopřává zdejším rodinným domům mnohem více soukromí, než u obdobných lokalit jinde v Karlových Varech. V okolí jsou krásné louky, lesoparky, přírodní jezírka, cyklotrasy, dvě golfová hřiště a mezinárodní letiště. V průběhu uplynulých sedmi let vzrostla cena parcel v této atraktivní lokalitě dvojnásobně; jen velmi ojediněle je některá z parcel na prodej. Výjimečné místo v blízkosti města, přesto však uprostřed přírody.  Vhodné také jako investice s dobrým potenciálem budoucího zhodnocení.


CENA   


3.500 Kč/m2   -  8.942.500 Kč celkem        (cca 135 EUR/m2 = celkem cca 345.000 EUR)