Staveb. parcely po 1000m2, malá lokalita v CHKO - Kolová u KV

Zpět Prodáno
Cena 1 390,- Kč 1.390.000 Kč za každou parcelu
Obec Ostatní
LokalitaKolová - centrum
Typ transakceProdej
Vlastnictvísoukromé
Elektřina230/400
Vodaveřejný řad
Kanalizaceveřejná síť
Dopravní dostupnostpravidelná autobusová linka
Občanská vybavenostv obci
Druh pozemkustavební
Telekomunikaceano
Číslo zakázky P 82 A

Prodej 2 zasíťovaných stavebních pozemků (elektřina, voda, kanalizace, osvětlení, asfaltová komunikace) v centru obce Kolová u K.Varů nedaleko rozcestí směr Háje/Pila a 1 km od golfového hřiště Golf Club Háje.


Obě parcely mají přímý přístup z hlavní komunikace na východní hraně a výhled na západ do chráněné přírody Slavkovského lesa. Výměra každé z parcel činí 1.000 m2. Územním plánem obce jsou určeny k výstavbě rodinných domů s 1-2 podlažími (tzv. bydlení čisté). Pozemky jsou nabízeny k prodeji jednotlivě, ale je možná dohoda o koupi obou parcel s plochou 2.000 m2 najednou.


Kolová je malebná, úpravná a velmi dobře spravovaná obec s dobrým dopravním spojením do 7 km vzdálených K.Varů. Leží v krásné krajině CHKO s množstvím lesů, luk a vodních ploch, turistických tras, cyklotras a kvalitním golfovým hřištěm. V obci je k dispozici základní občanská vybavenost - škola, pošta, knihovna, tělocvična, fotbalové hřiště (a klub), pétanque hřiště (a klub), dvě prodejny potravin, penzion a restaurace. V posledních letech se Kolová stává stále vyhledávanější lokalitou pro příjemné bydlení v čisté přírodě nedaleko lázeňského města.


Cena:  1.390.000 Kč/parcelu      (cca 55.000 EUR)