Stavební parcela 741 m2 - KV Motýl, atraktivní lokalita

Zpět  
Cena 2 223 000,- Kč 3.000 Kč/m2
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaOlšová Vrata - Motýl
Plocha741 m2
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Elektřinaano
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná síť
Plynne
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenostkompletní do 5 minut jízdy autem
Telekomunikaceano
Druh pozemkupro obytnou výstavbu - dle ÚP bydlení čisté
Číslo zakázky P 48

Prodej atraktivního kompletně zasíťovaného stavebního pozemku (elektřina, voda, kanalizace, osvětlení, asfaltová komunikace) o výměře 741 m2 v obytné lokalitě K.Vary – Motýl v blízkosti dvou golfových hřišť.  Dle územního plánu je pozemek určen k bydlení, koeficient maximálně povolené zastavitelnost činí 40% celkové výměry pozemku (kategorie "bydlení čisté").


Jde o jednu z posledních volných parcel v již dokončené, malé a pečlivě udržované zástavbě nových rodinných domů s dobrou sousedskou atmosférou.  Veškerá občanská vybavenost (nákupní zóna, škola, školka, lékař atd.) a lázeňská čtvrť jsou v dosahu 5 min. jízdy autem po nově opravené Pražské ulici, zastávka MHD 100m od parcely.


Obytná lokalita Motýl ležící v CHKO Slavkovský les je výjimečná svou malebností. Množství zeleně a zvlněná krajina dopřává zdejším rodinným domům mnohem více soukromí, než u obdobných lokalit jinde v Karlových Varech. V okolí jsou krásné louky, lesoparky, přírodní jezírka, cyklotrasy, dvě golfová hřiště a mezinárodní letiště. V průběhu uplynulých sedmi let vzrostla cena parcel v této atraktivní lokalitě dvojnásobně; jen velmi ojediněle je některá z parcel na prodej.


Golf Resort Karlovy Vary (www.golfresort.cz) 2,5 km, Golf Club Háje (www.golfhaje.com) 4 km.


Ze všech nových obytných lokalit v K.Varech jediná blízko lázní. Výjimečné místo v blízkosti města, přesto však uprostřed přírody.  Vhodné také jako investice s dobrým potenciálem budoucího zhodnocení.


Cena:    2.223.000 Kč