Stavební parcela 813m2 - KV Motýl, atraktivní lokalita

Zpět Prodáno
Cena 2 113 800,- Kč 2.600 Kč/m2
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaOlšová Vrata - Motýl
Typ transakceProdej
Plocha813m2
Vlastnictvíosobní
Elektřinaano
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná síť
Plynne
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenostkompletní v dosahu 5 minut jízdy autem
Druh pozemkupro obytnou výstavbu
Telekomunikaceano
Číslo zakázky P 47

Prodej atraktivního kompletně zasíťovaného stavebního pozemku (elektřina, voda, kanalizace, telekomunikace, osvětlení, asfaltová silnice) o výměře 813 m2 v obytné lokalitě K.Vary  – Motýlek v blízkosti dvou golfových hřišť. Golf Resort K.Vary (www.golfresort.cz) 2,5 km a Golf Club Háje (www.golfhaje.com) 4,5 km.


V případě zájmu je možné od stejného majitele přikoupit také sousední parcelu o výměře 741 m2 a spojený pozemek o celkové ploše 1554 m2 využít pro pořízení vícegeneračního bydlení.  Jde o jednu z posledních volných parcel v již dokončené, malé a pečlivě udržované zástavbě nových rodinných domů s příjemnou sousedskou atmosférou.  Veškerá občanská vybavenost (nákupní zóna, škola, školka, lékař atd.) a lázeňská čtvrť jsou v dosahu 5 min. jízdy autem po nově opravené Pražské ulici, zastávka MHD 100m od parcely.


Obytná lokalita Motýl ležící v CHKO Slavkovský les je výjimečná svou malebností. Množství zeleně a zvlněná krajina dopřává zdejším rodinným domům mnohem více soukromí, než u obdobných lokalit jinde v Karlových Varech. V okolí jsou krásné louky, lesoparky, přírodní jezírka, cyklotrasy, dvě golfová hřiště a mezinárodní letiště. V průběhu uplynulých sedmi let vzrostla cena parcel v této atraktivní lokalitě dvojnásobně; jen velmi ojediněle je některá z parcel na prodej.


Ze všech nových obytných lokalit v K.Varech jediná blízko lázní. Výjimečné místo v blízkosti města, přesto však uprostřed přírody.  Vhodné také jako investice s dobrým potenciálem budoucího zhodnocení.


Cena:    2.113.800 Kč       (cca 78.000 EUR)