Vesnický RD 4+kk/garáž, tenis. kurt, bazén, pergola - Petrohrad/Bílenec

Zpět Sleva
Cena 2 750 000,- Kč
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaPetrohrad - Bílenec
Typ transakceProdej
Energetická náročnostG
Vlastnictvíosobní
Stavební konstrukcesmíšená
Oknanová plast
Elektřina230/400 V
Vodavlastní studna (veřejný vodovod v příjezdové komunikaci)
Kanalizaceseptik s přepadem
Plynne
Vytápěnítrojkombinace: solární panely/elektrokotel/krb
Parkovánídvojgaráž + dvůr
Dopravní dostupnostauto, autobus
Občanská vybavenostv sousední obci Jesenice (5 km)
Počet obytných místností4+kuchyně
Zastavěná plocha664 m2 (dům + přilehlé nádvoří)
Počet podlažípřízemí + podkroví
Velikost parcely1605 m2
Číslo zakázky D 134

Prodej vesnického rodinného domu 4+kk s dvojgaráží, dílnou, zahradou, tenisovým kurtem a menším bazénem v obci Petrohrad-Bílenec v blízkosti hlavní trasy KV – Praha ve vzdálenosti 52 km od Karlových Varů a 65 km od Prahy.


V přízemí se nachází bytová jednotka 2+1 s otevřenou dispozicí útulného obýváku s krbem + kuchyně a v podkroví další 2 místnosti. Podkroví je možné dále rozšířit. Dům prošel v r. 2007 a 2013 částečnou, ale nákladnou rekonstrukcí (nový krov, střešní krytina, elektro rozvody, rozvody vody a odpadu, plastová okna, podlahy, dveře, kuchyň, koupelna), která byla doplněna kvalitním systémem vytápění a ohřevu TUV (trojkombinace) – 6 solárních panelů s akumulační nádrží, elektrokotel a krb s krbovu vložkou. Teplovodní rozvod do radiátorů.


Dům má vlastní zdroj pitné vody (studna), veřejný vodovod je uložen v příjezdové komunikaci. Odpady jsou svedeny do septiku s přepadem. Na pěkné zahradě je umístěna příjemná pergola s venkovním krbem, betonový tenisový kurt, starší bazén a garáž s dílnou. Zahrada je osázena ovocnými stromy a keři. Celková plocha pozemku činí 1605 m2, z toho zahrada 941 m2 a zastavěná plocha (dům + přilehlé části) 664 m2.


Občanská vybavenost je k dispozici v sousední obci Jesenice (5 km).  K dispozici je také pravidelné autobusové spojení. Dům leží v krásné krajině rakovnických lesů s bohatými možnostmi pro houbaření, koupání, rybaření, turistiku a relaxaci a je vhodný jak k chalupaření, tak i k trvalému bydlení.


 


CENA:   2.750.000 Kč                      (cca 100.000 EUR)