Prodej moderního bezbariérového bytu 3+1/B /83m2/garáž – K.Vary Doubí

Zpět Prodáno
Cena 3 250 000,- Kč včetně právního servisu a provize RK
Obec Karlovy Vary a okolí
Lokalitavilová čtvrť Doubí
Typ transakceProdej
Plocha83m2
Energetická náročnostC - úsporná dle Vyhl.78/2013 Sb.
Velikost3+1
Vlastnictvíosobní
Podlaží3.NP (z celkem 4 podlaží)
Balkonano
Sklepano
Výtahano
Garážano, garáž v hodnotě 190.000 Kč v ceně
Stavební konstrukcezděná
Oknaizolační plastová
Elektřina230
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynano
Vytápěnídomovní plynová kotelna
Parkováníhalová garáž + venkovní parking
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenostkompletní v blízkém okolí
Telekomunikacetlf./PC rozvod/internet/TV SAT
Číslo zakázky B 192

Prodej slunného, plně vybaveného bytu 3+1 s balkonem a plochou 83m2 ve 3.p. moderní novostavby bytového komplexu v klidné rezidenční  vilové lokalitě v K.Varech- Doubí nedaleko Svatošských skal.. Byt je koncipován jako plně bezbariérový, včetně přizpůsobené kuchyně a samostatné koupelny s prostorným sprchovým koutem.


K bytové jednotce náleží sklep a v ceně bytu je zahrnuto vlastní parkovací místo v halové garáži, přístupné výtahem situovaným blízko vstupních dveří do bytu. Parkovací místa jsou k dispozici také na vyhrazeném velkokapacitním domovním parkovišti chráněném automatickou závorou.


Všechny místnosti bytu (obývací pokoj 21,5m2, kuchyň 10m2, dvě ložnice 12,40m2 a 12,70m2, koupelna 6,70m2, WC 1,70m2) mají vstup z centrální chodby/předsíně (15m2) a jsou vybaveny posuvnými dveřmi. Moderní kuchyň je vybavena kvalitními spotřebiči zn. Siemens a pracovní plocha kuch. linky má sníženou výšku. V koupelně je instalován bezbariérový sprchový kout a velkoplošná umyvadlová deska. Byt má velmi příjemnou orientaci ke světovým stranám. Obě ložnice jsou situovány k východu, obývací pokoj s kuchyní mají díky velkým francouzským oknům bohaté celodenní oslunění ze směru V-J-Z a balkon (3m2) má výhled na jihozápad.


Vytápění a ohřev teplé vody jsou zajištěny moderní domovní plynovou kotelnou.  Byt je vybaven přípojkou pro telefon, PC/ internet a příjem satelitního TV signálu. Platby do fondu služeb a fondu oprav činí (včetně vytápění a vody) cca 3.900 Kč/měsíčně, platba za elektřinu cca 1.000 Kč/měs. dle individuální spotřeby.


Technický stav bytového komplexu je velmi dobrý, a společné prostory jsou čisté a udržované. Dům je zateplen  PENB:  třída C – úsporná dle Vyhl. č. 78/2013 Sb. Správu celého objektu zajišťuje spolehlivá firma s více než dvacetiletou zkušeností v oboru správy a údržby nemovitostí.


V blízkosti bytového komplexu se nachází kompletní občanská vybavenost a snadno dostupná jsou také velká nákupní centra, KV Aréna, plavecký bazén i dostihové závodiště s golf. hřištěm. Lokalita má také dobré autobusové spojení se středem města, zastávka MHD se nachází kousek od bytového domu.  Krásná okolní příroda CHKO Slavkovský les s řekou Ohří nabízí řadu příležitostí k odpočinku.


Jen výjimečně se objeví v nabídce novostavba tak komfortního bezbariérového bytu, navíc ve velice klidné a zelené lokalitě. Ideální pro ty, kteří si přejí bydlet v zeleni, stranou od městského ruchu, a přesto chtějí mít město na dosah. K nastěhování ihned. DOPORUČUJEME!


 


CENA:   3.450.000 Kč (cca 130.000 EUR)