Dva luxusní byty (105m2 a 155 m2) v historickém domě na Zámeckém vrchu

Zpět  
Cena 1,- Kč informace o ceně v RK
Obec Karlovy Vary a okolí
Lokalitalázeňské centrum
Typ transakceProdej
Plocha105 m2 a 155 m2
Energetická náročnostG
Velikost3+1 a 4+1
Vlastnictvíosobní
Podlaží2.NP a 4.NP
Sklepano
VýtahANO
Stavební konstrukcecihlová
Oknadřevěná euro
Vodaveřejný řad
Kanalizaceveřejný řad
Plynano
Vytápěníetážové plynové
Parkováníano, u domu
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenostv centru
Číslo zakázky B 80

Prodej luxusního bytu s plochou 105 m2 o velikosti 3+1 a s exkluzivním výhledem na lázeňské centrum i romantická zákoutí lesoparku přímo pod Jelením skokem. Komplexně zrekonstruovaný byt  je situován ve 4.p. překrásného historického domu s bohatě zdobenou fasádou v prestižní části lázeňské zóny na Zámeckém vrchu v sousedství anglikánského kostela Sv. Lukáše. Interiér bytu zahrnuje vstupní halu, obývací pokoj, dětský pokoj, ložnici se šatnou, prostornou kuchyň s jídelnou, elegantní koupelnu a samostatnou toaletu. Všechny místnosti mají přímý vstup z haly, žádná není průchozí. Vytápění a ohřev TUV pomocí plynového etážového kotle. V interiéru se dochovala řada původních řemeslných prvků včetně štukové výzdoby stropů. Veškeré nové stavební prvky jsou velmi kvalitní, zvolené s respektem k historickému charakteru objektu.


Dále prodej velkorysého bytového prostoru 4+1 o ploše 155 m2 a dvěma balkony a množstvím dochovaných originálních historických prvků (včetně zlacené štukové výzdoby), určeného k rekonstrukci ve 2.p. téhož domu. Vhodné jako reprezentativní rezidence nebo sídlo firmy na prestižní adrese.


Vnitřní prostory domu dýchají historickou atmosférou - vynikají rovněž bohatou dobovou výzdobou, mj. původními zrcadly, dřevěným obložením, dlažbou, mramorovými sloupy a balustrovým zábradlím. Dům je vybaven novým moderním výtahem. V zadním traktu se nachází osluněné nádvoří se zelenými terasami a přímým přístupem na lázeňské vycházkové trasy lesoparku pod Jelením skokem. Možnost parkování přímo před domem.


Poloha domu v nejexponovanější části lázeňského centra, jen 100 m od léčivých pramenů a kolonád, spolu s jedinečným duchem domu a kvalitou prostor podtrhují atraktivitu tohoto rezidenčního místa.


Cena: informace o ceně obou bytů je k dispozici v realitní kanceláři