Multifunkční sportovní areál s hotelem a restaurací – výnosová investice

Zpět  
Cena 1,- Kč informace o ceně na vyžádání
Obec Ostatní
Energetická náročnostG
Typ transakceProdej
Vlastnictvíprávnická osoba
Elektřina230/400 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Parkovánívlastní parkoviště v areálu
Umístění objektuna okraji města
Celková plocha25.000 m2
Bazénvenkovní dětský bazén
Restaurace/barano
Druh prostorsportovní areál
Kapacita60 pokojů/212 lůžek
Číslo zakázky K 144

Prodej prosperujícího multifunkčního sportovního areálu o rozloze cca 25.000 m2 s plejádou  venkovních i krytých sportovišť s přírodním i umělým povrchem (tenis, squash, beach-volejbal, basketbal, badminton, bowling aj.), dětským bazénem, vlastním parkovištěm, hotelovým ubytováním (60 pokojů/212 lůžek) a restaurací s kapacitou 200 míst.


Provozovatelem areálu je prestižní tenisový klub – pořadatel desítek tenisových turnajů ročně – zaměřený především na špičkové turnaje mládežnických kategorií, včetně mistrovství ČR a Evropy. Mimo to zde probíhají desítky firemních akcí a soustředění sportovních klubů v různých sportech – tenis, fotbal, pozemní hokej, florbal, hokejbal, beach-volejbal atd.


Celý areál je vysoce rentabilní, včetně širokých marketingových aktivit spojených s pořádáním prestižních turnajových akcí. Veškerý zisk z provozní činnosti za uplynulých 15 let byl použit pro výstavbu a rozvoj sportovišť areálu, který v současné době nemá žádné dluhy či úvěry. Investice se stabilním výnosem a potenciálem dalšího růstu – doporučujeme.


Další informace k dispozici v naší realitní kanceláři.