Prodej bytu 3+1/89m2 + mansarda 32m2 v lázeňské čtvrti nad Vřídlem

Zpět Prodáno
Cena 2 150 000,- Kč
Obec Karlovy Vary a okolí
Lokalitacentrum lázní
Typ transakceProdej
Plocha89m2 + mansarda 32m2 + sklep 20m2
Energetická náročnostG
Velikost3+1/mansarda/sklep
Vlastnictvípodílové
Podlaží3.p.
Balkonne
Sklepano
Výtahne
Garážne
Stavební konstrukcecihlová
Oknanová plast
Elektřina230V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Plynano
Vytápěníplynový etážový kotel
Parkovánípřed domem
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenostveškerá v bezprostředním okolí
Telekomunikaceano
Číslo zakázky B 141

Prodej prostorného, slunného bytu 3+1/+mansarda a sklep/ situovaného ve 3.p. cihlového domu  s vlastní zahrádkou na úpatí Vyšehradské ulice, v tiché a romantické lokalitě s původní lázeňskou atmosférou. Byt je v osobním vlastnictví.


Byt s plochou 89m2 zaujímá  celé poslední podlaží a sestává ze 3 pokojů, kuchyně, koupelny s vanou,  odděleného WC, spíže (všechny místnosti s oknem) a předsíně. Patří k němu také velký, suchý sklep (20m2). V podkroví nad bytem je umístěna mansarda o ploše 32m2, kterou lze s bytem propojit a vytvořit tak zajímavý mezonet. Stejně tak je možné byt jednoduchou stavební úpravou rozdělit na dva menší (každý s vlastním vchodem z domovní chodby). Byt je velmi vzdušný s okny vedoucími na obě strany a nabízí překrásný panoramatický výhled na lázeňské údolí a okolní kopce a lesoparky. Za domem se nachází pěkná klidná zahrádka, kterou využívají všichni obyvatelé domu.


Byt má nová plastová okna, připraveny jsou nové rozvody elektřiny, vytápění a ohřev TUV zajišťuje plynový kotel. Je však třeba počítat s dalšími náklady na jeho rekonstrukci, do které se již majitelka nechtěla pouštět. Celkové náklady na provoz bytu činí 3.700 Kč/měs., z toho platby do domovních fondů 2.300 Kč/měs.


Dům, v němž bydlí pouze čtyři rodiny, je v původním stavu a vyžaduje opravy – v zadním traktu (anglický dvorek) byly již provedeny izolace základů, nové jsou rozvody plynu a odpadů, plánuje se oprava fasády a vnitřních chodeb.


Veškerá občanská vybavenost se nachází jen pár minut domu, včetně školy, obchodů, lékárny, služeb i několika autobusových linek MHD a lanovky na kolonádu. Parkovat lze přímo před domem nebo v krytých garážích proti hotelu Imperial.Pěkné bydlení na velmi příjemném a klidném místě v půvabné uličce nad Vřídlem v blízkosti parků a lesů, přitom však jen kousek od léčebných pramenů a kolonád. Investice do pořízení a úprav této nemovitosti v lázeňském centru se vyplatí – doporučujeme!


CENA:   2.150.000 Kč       (cca 80.000 EUR)