Pronájem moderního bytu 1+kk/50m2/balkon/garáž – Rezidence Mattoniho, K.Vary

Zpět Pronajato
Cena 9 000,- Kč + topení a voda 2.000 Kč
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaDrahovice - nábřeží Ohře
Typ transakcePronájem
Plocha50 m2
Energetická náročnostB - velmi úsporná
Velikost1+kk + velký balkon
Vlastnictvíosobní
Podlaží7. NP (z celkem 8)
Balkonano (6,20m2)
Sklepne
Výtahano, 3x
Garážano, v suterénu
Stavební konstrukceskeletová
Oknaizolační
Elektřina230 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Vytápěnípodlahové, centrální zdroj
Parkováníano
Dopravní dostupnostMHD
Občanská vybavenostveškerá v bízkém dosahu
TelekomunikaceTV, telefon, ivysokorychlostní nternet
Číslo zakázky B 194

Pronájem zcela nového, vzdušného, moderního a slunného bytu 1+kk/B o ploše 50 m2 v 7.NP novostavby právě dokončeného bytového komplexu „Rezidence Mattoniho nábřeží“ (kolaudace 01/2018) v Dolních Drahovicích. Hlavní obytná místnost je velkým francouzským oknem propojena s prostorným balkonem, orientovaným na  jihozápad s výhledem do zeleně.K bytu je možné pronájmout kryté parkovací místo v suterénní garáži objektu za 2.000 Kč měsíčně.


DISPOZICE bytu:


Velký obývací pokoj (29,30m2) s integrovanou, plně vybavenou kvalitní kuchyní, koupelna se sprchovým koutem (vybaven hydro-masážním panelem) a toaletou (4,30m2), dále samostatná komora/šatna (3,60m2), předsíň (6,70m2) a balkon (6,20). V komfortně zařízené kuchyni s elegantním nábytkem smetanového odstínu jsou k dispozici veškeré spotřebiče (myčka, MW, sklokeramická deska, trouba, odsavač).


Byt je vybaven kvalitní laminátovou plovoucí podlahou a luxusními obklady, dlažbou i sanitou, elegantními dveřmi a zárubněmi. V koupelně je instalován nerez otopný žebřík a příprava pro pračku.


Do bytu je přiveden rozvod TV sítě, vysokorychlostního internetu a domácí telefon.  Dodávka tepla a ohřev TUV jsou zajištěny z dálkového zdroje s garancí nízké ceny, v celém bytě je instalováno podlahové vytápění s jednoduchou obsluhou. Výtahem (celkem 3 v budově) je možno sjet přímo do prostorných suterénních garáží s vraty na dálkové ovládání. 


Budova je ve výborném technickém stavu, s kvalitním konstrukčním systémem a nadstandardně zatepleným vnějším pláštěm (PENB dle Vyhl. 78/2013 Sb. tř. B – velmi úsporná). Samozřejmostí jsou čisté a udržované společné vnitřní prostory, vstupní hala i parková zeleň kolem domu. Celý objekt je oplocen s uzamčeným vjezdem a vstupy.  Správu domu vykonává profesionální firma s dlouholetou zkušeností.


V blízkosti rezidence se nachází kompletní občanská vybavenost, vč. MHD, nákupních možností, zdravotnických zařízení a sítě školských zřízení. Velmi pěkný a zcela nový byt na strategickém místě – k nastěhování ihned.


Majitelka bytu upřednostní dlouhodobého, solidního nájemce.


 


Nájemné:     9.000 Kč   + zálohy energie a voda 2.000 Kč měsíčně


Kauce:        27.000 Kč splatná při podpisu nájemní smlouvy    


Garáž:           2.000 Kč měsíčně