Pronájem obchodních prostor 66 m2 v lázeňském centru u hotelu Thermal

Zpět  
Cena 19 500,- Kč za měsíc + energie a služby cca 3.000 Kč dle spotřeby
Obec Karlovy Vary a okolí
Lokalitalázeňské centrum
Energetická náročnostG
Typ transakcePronájem
Vlastnictvíosobní
Elektřina230 V
Vodaveřejný vodovodní řad
Kanalizaceveřejná síť
Parkovánívlastní parkovací místo ve dvoře
Umístění objektupřízemí činžovního domu
Celková plocha66 m2
Číslo zakázky K 79

Pronájem obchodních prostor o celkové ploše 66m2v komerčně atraktivní zóně lázeňského centra vedle hotelu Thermal k využití pro obchodní nebo administrativní účely (prodejna, služby, cestovní kancelář, zákaznické centrum apod.)


Prostory umístěné v přízemí udržovaného činžovního domu s novou fasádou jsou ve velmi dobrém technickém stavu. V současné době jsou provozovány jako prodejna odborné literatury. Mají dvě velké výlohy (jednu směrem do ulice a druhou do pasáže) a sestávají z hlavní místnosti o ploše 48,70m2, dále menších skladových prostor s plochou 7,50m2 a hygienického zázemí.  K prostorám dále náleží sklep o výměře 8,10 m2 a vlastní parkovací místo s chráněným přístupem (mříž s dálkovým ovládáním) uvnitř přilehlého nádvoří. Povrch podlahy je tvořen kvalitní mramorovou dlažbou, vytápění a ohřev TUV z centrálního zdroje. Hlavní vchod do prodejny je situován na kraji domovní pasáže; v případě potřeby je však možné zřídit i přímý vstup do prostor z uliční fronty – projekt přestavby je již připraven. Prodejna má ještě další (zadní) vstup pro zásobování. Provozní náklady (teplo, voda, elektřina, odpad atd.) v závislosti na spotřebě cca 3.000 Kč /měsíčně. 


Velmi solidní majitel upřednostňuje dlouhodobý pronájem stabilnímu nájemci.


Příjemný obchodní prostor na atraktivním místě za velice příznivou cenu. Kombinace všech výhod obchodního centra a lázeňské zóny. Doporučujeme!


 


Nájemné:       19.500 Kč/měsíc + služby (cca 3000 Kč/měsíčně)


Kauce:            20.000 Kč