Rekreační rodinný dům po kpl. rekonstrukci - Hroznětín Velký Rybník

Zpět Prodáno
Cena 3 250 000,- Kč
Obec Karlovy Vary a okolí
LokalitaRekreační
Energetická náročnostG (dosud nebyl zpracován PENB)
Typ transakceProdej
Vlastnictvíosobní
Stavební konstrukcezděná
Elektřina230/400
Vodaužitková - vlastní studna s rozvodem do domu; pitná voda (vrt) koncem 2018
Kanalizaceseptik
Plynne
Dopravní dostupnostvlak, autobus
Plocha pozemku400 m2
Číslo zakázky D 180 B

Prodej menšího, ale prakticky řešeného rodinného domu 4+1 s užitnou plochou 130 m2 a zahradou 312m2 v malebné rekreační  lokalitě Hroznětín-Velký Rybník. Dům lze využít i k trvalému bydlení.


Zděný rodinný dům kolaudovaný v r. 2006 je situován na rovinatém pozemku s celodenním osluněním v sousedství dalších rodinných domů a rekreačních objektů cca 60m od břehu rybníka. S Hroznětínem (3 km) i Karlovými Vary (8 km) funguje dobré autobusové i vlakové spojení; vlaková zastávka se nachází kousek od domu.


Dům je napojen na elektřinu (230/400 V), odkanalizování je řešeno septikem (vývoz 1x ročně) a rozvody vody jsou napojeny na vlastní vydatnou studnu s čerpadlem ( užitková voda).


Pro pitnou vodu je možné zřídit studniční vrt s hloubkou od 15m - vody v podzemí je zde dostatek. Výstavbu obecní kanalizační a vodovodní sítě již obec plánuje, prvá etapa bude realizována v r. 2019.


Fasáda domu je zateplena, dřevěná okna mají výplně z vakuovaných dvojskel.  Střešní krytina asfaltový šindel, podlahy keramické (přízemí) a plovoucí laminátové (patro). Vytápění zajišťuje elektrický kotel (MORA/15 kW) společně s výkonným krbem, z něhož vede teplovzdušný rozvod do všech místností horního patra. Krásná, moderní, plně vybavená kuchyň.


Blíže viz náš inzerát v sekci "rodinné domy" pod zn. D 180 A.